Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 20.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: viken]  
АвторStelll_ (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 21:04



Колега може би са ти оставили много бедна смес при настрйката според мен няма нужда от толкова повишаване на температурата просто трябва да ти направят корекция на сместа при студен двигател софтуера разполага с тези параметри а обикновено температурата за преминаване на газ е 45 градуса на моя го направих дори на 40 и върви отлично предполагам с метана няма да е по различна ситуацията относно температурата но 75 градуса ми се струват множко!!Успех!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: Stelll_]  
Авторviken (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 22:04



мерси



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: viken]  
Автор sokebulba (непознат )
Публикувано30.08.08 18:54



Здравейте! От около 3 месеца съм с ГИ Зенит. За сега впечатленията са ми отлични: 8.5(9.5)/100(с климатик) извънградско и от 10 до 14/100 градско в зависимост от много неща (трафик, качество на газта, тежина на дясното краче и т.н. Колата ми е Fiat Marea Weekend 1.6, 103 к.с.
Та по темата: ще съм безкрайно благодарен, ако някой ми прати (или ме светне от къде да си изтегля) документация и софтуер за този ГИ, както и от къде се свалят ъпдейти за софтуера.

Мейлът ми е epektop@abv.bg

Предварително благодаря на всички отзовали се.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20 [re: stelll_]  
Автор pumba_1 (непознат )
Публикувано01.09.08 16:29



Здравей те. При мен проблема се оказа, натрупване на грешки в бензиновия инжекцион и от там колата нерабортше добре. Оборотите падаха под допустимите и колата гаснеше. Извадих клемите на акумулатора и ги дадох накъсо за да се разреди ако има някой кондензатор за паметта на бензиновия комютър и всичко се оправи сега работи много добре. При мен колта неработеше много добре и на бензин , забелязах че не е както преди , затова допуснах че може да са се натрупали грешки в него. Според мен е много важно да се диагностицира как колата работи на бензин и след това да се настройва на газ, нали информацията идва от бензиновия компютър, запалване и всичко останало се следи от него.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20 [re: pumba_1]  
Автор pumba_1 (непознат )
Публикувано02.09.08 22:59



някой може ли да ми изпрати софтуера и схемата на кабела за zenit
pumbich@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20 [re: pumba_1]  
АвторProdriver (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 19:37



Колеги,някой ще може ли да ми прати софтуера и схемата за кабела за Зенита на :evtimov_vlado@abv.bg Благодаря!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано23.09.08 18:20



Колеги как е доволни ли сте от зенита дайте мнения или оплаквания!Благодаря!Мисля аз да започна като цяло е добре но при мен бяха големи мъки докато всичко влезе в крачка с моя инжекцион

!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Авторilio_barman4eto (Нерегистриран)
Публикувано01.10.08 18:59



kolegi molq vi pratete mi go toq sftuer i na men 4e ot meseci bera qdove s takava uredba a v na6iq grad nqmat takav softuer!!! mail: iliopost@mail.bg, predvaritelno vi blagodarq!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: ilio_barman4eto]  
АвторSynthy (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 09:34



Много бих се радвал, ако и на мен ми изпратите софтуера и схемата за свързване за този ГИ Зенит. ето мейл:


Много Благодаря



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Авторilio_barman4eto (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 18:45



Много благодаря, колега Stell,за софтуера и инструкциите!!! Колата ми е астра екотек 1.6 16в 101 к.с. и проблема е ,че като карам извънградско и освободя от скорост колата ми гасне ето затова реших да отида при един майстор ( не тоя дето ми монтира уредбата) и да жидим кво ще каже той я закачи и видя голямо разминаване (почти двойно) във времето на впръскване на бензин и газ и каза че дюзите стандартно идват с оределен размер но тр да се разпробиват в зависимост от колата и така разпроби ги малко и наистина колата вече мойе да се форсира като хората и да задаржа обороти понякога но от времв на време пак гасне и като му се обадих пак той каза че ако се разпробият още малко ще се оправи но може да вдигне разхода, а като четох инструкциите за моята тр да се разпробият на 2,4мм а тои май си помисли че съм с обикновеният мотор 74к.с. и пак тр да ходя при него да я види щото пък сега сутрин понякога гасне и в града като е студена и така с мойта каручка.
Съжалявам за дългия пост и пак благодаря на колегата за голямата услуга!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.