Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 21.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: милaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано27.06.08 21:36



Голямо благодарско!!!





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор joro_pr (непознат )
Публикувано28.06.08 22:41



колега мерси за софтуера но се оказа стар и търся по нова версия



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: joro_pr]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 00:03



Ок нямаш проблем вчера колегата Миланов ми изпрати мисля най новата версия на софтуера от март тази година за което съм му много благодарен но когато се рових из полския саит на аг там имаше изложена точно тази от март месец като най нова предполагам че точно тя ще ти трябва ще ти я пратя на меила а ти с кабел от къде се сдоби за газовия компютър?Успех!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: милaнoв]  
Автор lCOxl (непознат )
Публикувано04.08.08 14:51



Колега ако може да ми пратиш и на мен совтуера и схемите
ще съм много благодарен

xlico@mail.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 18:09



някои може ли и на мен да ми изпрати софтуера и схема на свързване ръководство за експлоатация Благодаря предварително!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: max]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 18:47



някои може ли и на мен да ми изпрати софтуера и схема на свързване ръководство за експлоатация Благодаря предварително!!! max5@gbg.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20 [re: max]  
Автор pumba_1 (непознат )
Публикувано19.08.08 15:48



Здравейте и аз закъсах със същия инжекцион, ще съм много благодарен ако и на мен някой изпрати софтуера и схемата за свързване. pumbich@abv.bg
Благодаря предварително!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20 [re: pumba_1]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 01:23



Ще ви помоля да описвате проблемите които излизат при работа с този газов инжекцион смятам че за всички ще бъде интересно пък и от полза моля изказвайте мнения положителни и отрицателни.Например моя инжекцион напоследък взе да се държи по различен начин имах множество проблеми с него които съм изказал в други теми но в момента прави следното нещо след като загрее колата ства мудна на газ и работата на мотора става неравномерна оборотите падат под нормалните!При някой от вас има ли го този ефект и съответно имате ли мнение от майстор от какво се проявява и защо когато загрее а когато е студена върви на 90 процента идеално?Колеги ще съм много благодарен ако описвате подробно какво се случва с вашите ГИ за да можем по някакъв начин да решим проблемите си.Благодаря!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: милaнoв]  
Автор ivboje (скромния)
Публикувано23.08.08 02:20



Миланов, може ли да изпратиш и на мен информация и софтуер за Зенит. Ще съм ти много благодарен! Смятам да монтирам сам ГИ и за да избера модела събирам инфо.

Предварително благодаря!

ivboje@gmail.com




Редактирано от ivboje на 23.08.08 02:22.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20 [re: stelll_]  
Авторviken (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 02:14



Помогнете имам метан инж. Зенит ,проблема ми е преди да достигне 75градуса на метан, ми гасне в движение в момента в който пусна газта "майсторите" ме убеждават че трябва да вдигн температурата и да ми превкл. на метан при темп. 75градуса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.