Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 21.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: vlado]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 22:53



Изпратих ти всичко необходимо.Виж съветите ми към колегата.Интересно ми е да знам в коя държава са монтирани този тип газови инжекциони на колите ви. Успех.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: vlado]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано20.05.08 23:03



Баце ще ти пратя схеми и каквото ти е необходимо но ако си прочел всички мнения дадени от колегите до момента наистина трябва да имаш същата версия на софтуера качена в газовия ти компютър иначе наистина ще стане кофти ако се опиташ да направиш комуникация с този софтуер който ще ти пратя!А ти имаш ли скаип да си поприказваме по конкретно какви проблеми имаш с агу-то и съответно на мен какво ми прави моята!!!моя скаип е на имеила ти и успех все пак!

Редактирано от stelll_ на 20.05.08 23:30.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано20.05.08 23:42



Здрасти колега.Значи моята е монтирана в Стара Загора от така да се каже най добрия ни газаджия в града който работи само с тази фирма и има сертификат и лиценз за тази дейност но ето че дори и при тези условия колата ми прави проблеми между другото онзи ден бях при него защто започна да не ми държи обороти колата и да гасне когато е на газ и той каза след като я закачи на компа си че сместа ми е бедна и след като я коригира няма проблем но така само два дни днес пак почнаха да ми пропадат оборотите и когато я запаля топла при преминаване от бензин на гас направо си угасва а след като тръгна забива предницата прекъсва ако карам с равномерна скорост и след това идва момент в който всичко това изчезва и уредбата си заработва както трябва и изобщо няма установен момент или положение в което да ми направи проблема при едни и същи условия винаги става по различен начин абе накратко има "си собствено мнение"и между другото софтуера който ми е качен е ver:01.10.16 имаш ли идея къде мога да си го намеря точно този!Благодаря ти предварително





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Автормилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 17:34



Добре де ,като я проверява майстора нямаше ли записани някакви грешки вгазовия компютър?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: милaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано22.05.08 00:34



ami tam e rabotata che nqmashe nikakvi greshki zapisani v pametta no tezi dni pak shte hodq zashtoto sled poslednata mu namesa svetodiodite za ostanalata gas v butilkata zapochnaha da migat po edin stranen nachin koeto e qvno nqkakvo systoqnie za koeto ne e opisano nishto v rykovodstvoto pyk i shte mu q zakaram da q pregleda po obstoino i shte pisha kakvo e stanalo zashtoto sys sigurnost shte ima hora na koito bi im stanalo interesno.Doskoro



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
АвторVlado (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 10:04



Blagodaria za informaciata, kolegi, nadiavam se kato ia razgledam, da ima kakvo da napi6a......
uspex.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: милaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано26.05.08 23:50



Здравеите отново колеги!Днес разбрах какъв е проблема на моя газов инжекцион оказа се че когато свалихме маркуча към мап сензора който е на реиката от него потече една лепкава и мазна течност която не знам как е попаднала там а след това махнахме и главния маркуч с филтъра който захранва реъката с газ но той беше сух което означава че тази течност е влзнала от другаде но проблема е че просто не се сещам от къде може да влезе и сега ми е задръстена цялата рейка и колата ми прекъсва и не иска да върви възможно ли е да върне от всмукателните колектори някаква течност или горивна смес в газовата реика през маркучите и от там да се е получило това нещо А течноста не знам каква беше но ми е кашнала направо маркуча към мап сензора днес го смених дори и сега ще трябва да чистя цялата система !!!!





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: милaнoв]  
Автор joro_pr (непознат )
Публикувано26.06.08 18:12



Здравете колеги може ли и аз да получа документация и софуер за AG/ZENIT JZ-2005 че тези дни ще си го монтирам,Някои има ли идея какви са четирите пина на кабела (какви сигнали вървят) joro_prenchev@abv.bg
или скаип joro_pr

Редактирано от joro_pr на 26.06.08 18:14.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: joro_pr]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 01:54



Kachih ti gi na meila!Uspeh obshto vzeto az nqmam koi znae kakvi zabelejki s tozi gazov injekcion samo vnimavai kyde zarejdash gaz zashtoto pri men se beshe zadrystila cqlata sistem i brah golemi qdove sled tova!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Автормилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 11:46



stelll, намерих ти тази версия на софтуера ,която интересува теб а гледам и други колеги 1.10.16. Изпратих ти я на мейла.Дано е това което ти трябва.Поздрави






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.