Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 27.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема поведение на газ  
Авторб.м (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 09:19



здравейте!
колата ми на газ се държи малко по-тромаво отколкото на бензин. с газов инжекцион съм. как мога да разбера по поведението на колата, без да влизам в сервиз, дали тази липса на ряз се дължи на много газ (дави се колата) или на недостиг на газ. на газ ускорява до към 5000 об и след това само бучи. а защо при потегляне на газ ми претриса преди да тръгне.....като е форсирам на едно место на газ първо намалява леко оборотите и след това ги вдига, а ако е задържа над 1000 об и настъпя няма такова връщане назад.
знам че някои от вас ще хвърлят боб ама за сега ме интересува само диагноза по интернет, защото нямам време да ходя до сервиз.



Тема Re: поведение на газнови [re: б.м]  
Авторdyak (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 18:54



бедна смес 100% съм сигурен. Щом забива на ниските и няма високи това е.ако е богата поне щеше да се форсира на макс. Ако е много бедна или много богата ще загрява повече от нормалното че даже може и да прегрява. Има вероятност да е и богата ,но ако е така от ауспуха ще мирише на не изгоряла газ,но това е много малка вероятност.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.