Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 30.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: lambda control systemнови [re: qnis3]  
Авторk-j (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 12:40



абе четох за българска ламда контрол - от стара загора - но не пише как се настройва - Янис да знаеш нещо по въпроса -Благодаря



Тема Re: lambda control systemнови [re: k-j]  
Авторjoliano (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 04:58



http://www.runel-tech.com/?p=productsMore&iProduct=5 За това ли говориш колега ?



Тема Re: lambda control systemнови [re: joliano]  
Авторk-j (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 12:08



именно- прилича на самоадаптивна А.Е.В. ама ........... колко работи и дали поддържа инверсни ТПС-и а и въпроса с бързодействието остава --------ако някой има впечатления да сподели моля



Тема Re: lambda control systemнови [re: k-j]  
Автор qnis3 (непознат)
Публикувано28.02.08 06:05



Това с БГ ламбда контролите са си глупост. Няколко броя съм ги заменил с тези на АЕБ и имам извесни впечатления за тях. Всички не работеха до около 3000об. на двигателя след като минаха тези обороти се опитваха да местя сместа но доста бавно *инерти са*. До като тези на АЕБ си запомнят най ниската точка на ТПСа и си го следят като и в първия момент реагират по него и след това търсят ламбда сондата. И всичките БГ имат един основен недостатак че са с втора рака степ. мотор. Аз лично не бих спедтил 40/50лв. да си взема италянска нова.





Тема Re: lambda control systemнови [re: qnis3]  
Авторrsn (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 09:58







Тема Re: lambda control systemнови [re: qnis3]  
АвторZRK (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 21:13



Здрасти!Значи имам ламбда контрол ТАРТАРИНИ ТЕС 99;АРР.DGM 48708 GPL;APP.DGM 48709 GM(така пише на него).Проблема е,че като си откачих акумулатора,после започна да ми гори много колата.Търся схема на свързване и софтуер!



Тема Re: lambda control systemнови [re: qnis3]  
Авторzet (Нерегистриран)
Публикувано08.04.09 17:50



колеги аз малко сам закаснял ама някой може ли да ми приложи схема и начин на калибровка ( описание на джъмперите) на
lavato lambda computer unit 438033



Тема Re: lambda control systemнови [re: zet]  
Автор valko 72 (непознат )
Публикувано09.04.09 09:32



Мини прес фирмения сержис на ЛОВАТО.Адрес София кв.Модерно предградие
ул.3019-тел.02 927 89 88-0889 254 331





Тема Re: lambda control systemнови [re: zet]  
Авторjoliano (Нерегистриран)
Публикувано09.04.09 12:15



Пичове имам 2 такива ламбда контроли за продаване едната е 438033 а другата е 783030 , ако има желаещи свиркайте .





Тема Re: lambda control systemнови [re: joliano]  
Автор yasen83 (непознат )
Публикувано30.04.09 20:31



здрасти батка....взех си един голф,но газовата не работи.казаха ми че е от едно кат кутийка с една платка вътре и 3 букси.ако е това пиши ми на skype- yasen83




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.