Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 30.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови  
Автор onk (непознат)
Публикувано17.01.06 13:39



Здравейте,купих си Рено Лагуна F3P 1.8 мулти инжекция с газова Renzo Landi-SE81 SIC/A ,монтирана в Холандия от EUROGAS.И въпросната уредба неще да превключва на газ(ключа светва но си работи на бензин)Обадх се на представителите за БГ ,но от там ми споделиха ,че нямат софтуер за този тип(с голямата букса,както се изразиха те)Някакви идеи?



Тема Re: Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови [re: onk]  
Авторimitev (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 19:57



Имаш ли ламбда контрол ?



Тема Re: Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови [re: imitev]  
Автор onk (непознат)
Публикувано19.01.06 09:36



да,имам



Тема Re: Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови [re: onk]  
Авторpostradal (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 00:40



pi4aga edinstweniq wyzmozen na4in da si oprawi6 ne6tata e taka nare4enoto pobylgrqwane,demek izhwyrlq6 wsi4kite djadji na landi renzo to i slaga6 drugo kliu4e s koeto si re6awa6 problema,predpolagam 4e wseki srednostatisti4eski maistor move da ti pomogne ako mu kaje6 kakwo iska6....wqrno 4e ostawa6 bez lambda kontrol,no na towa ka4estwo na gazta nqma da ima koi znae kakwa razlika wyw wyrwene i mo6tnost.....



Тема Re: Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови [re: onk]  
Автор Nenkov ()
Публикувано26.01.06 12:17



Ако можеш ми прати снимка на буксата на мейл v_nenkov@abv.bg - моята кола също е Лагуна 1.8 мулти с газово Landi Renzo. Мисля че може да се помогне.



Тема Re: Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови [re: Nenkov]  
Автор onk (непознат)
Публикувано27.01.06 10:14



Пращам ти ги веднага!



Тема Re: Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови [re: onk]  
Автор nqkoi1 (nepoznat)
Публикувано28.01.06 21:31



Imam softoer i kabeli za vsicki uredbi na LANDIRENZO KAJIMI SAMO KAKVO PICHE NA ECU ,a ne na reduktora,tova SE 81 SIC e reduktora,a EUROGAZ e elektronnata sistema koqto upravlqva LAMBDA CONTROLERA i tq e razrabotka samo za Holandiq i e samonastroivachta se,ne iska softoer.

ne pitai staro, a patilo:):)


Тема Re: Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови [re: nqkoi1]  
Автор onk (непознат)
Публикувано30.01.06 12:38



Eurogas:Е.А.S.
Version:RE11208
Model:Laguna 1.8
SN00020147
Date:16.08.2000
Това го пише на кутията на ЕКУ то , ако трябва още нещо казвай!



Тема Re: Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови [re: onk]  
Авторbury (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 13:37



zdravei,
i az karam sa6toto reno sas sa6tata gazova uredba, predi tri godini imah sa6tia problem, hodih v 4 serviza za gaz i na nito edno miasto ne mojaha dsa napraviat ni6to (predlagaha mi da ia pobalgariat). Zna4i za men e edin na4ina - triabva da nameri6 serviza v mladost na predstavitelia na landi renco (predpolagam 4e si ot sofia) za sajalenie ne pomnia kade to4no be6e, no 4oveka e izvesten, siguren sam 4e niakoi tuk 6te ti dade to4nite koordinati. Zna6i toi 6te ti ia pregleda, samo 4e badi nastoiatelen 4e e dosta igra4ka i mnogo ne mu se zanimava s takiva zavarzani problemi. na men mi6untira edin signal v platkata za lambda kontrol i mi se zagubi avtomati4noto palene (vinagi ) na benzin, predpolagam 4e i tvoiata e takava. Idi do tam i 4oveka 6te ti pomogne, ina4e riskuva6 da raztiaga6 lastici do bezkrainost tuk. Uspeh.



Тема Re: Проблем със софтуер за Renzo Landi-SE81 SIC/Aнови [re: bury]  
Автор nqkoi1 (nepoznat)
Публикувано05.02.06 12:01



coveka se kazva : Ico Videv i serviza mu zad Bilata v SBA-to,do visilite blokove tocno na zavoq i telefona mu e:

088 8 201 447 02 7787 37

ili v :

http://lrenzo.hit.bg/Bulgarian%20Version.htm

uspeh:)

ne pitai staro, a patilo:):)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.