Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 24.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема На инжекцион може ли да се сложи метанова уредба?нови  
АвторAll (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 18:59



От повече от 10 години карам само на газ. Сега мисля да си купувам нова кола (не буквално нова от магазина, а имам предвид да си сменям сегашната), и мисля да и сложа метанова уредба... От прочетеното в клуба си направих извода, че за да ползвам метан, трябва колата да е по-мощна, защото иначе няма да мога да изпреварвам никого...:)))..Насочил съм се към нещо около 1,8 и над 100к.с.....Или Пасат 4-ка или нещо японско.... Някой спомена, че метанова уредба не може да се слага на пълен инжекцион, а за предпочитане били газовите инжекциони... Моля да ми разясните...все пак на метан е по-евтино, което си е доста важно за мен, защото навъртам доста километри....само до работата пътувам 20 километра....като сложа и връщането, стават 40 км на ден....което прави 800км месечно...това е само за ходене на работа....Като добавя и разкарване тук-таме, не ми се говори....
Благодаря предварително!!!



Тема Re: На инжекцион може ли да се сложи метанова уреднови [re: All]  
Автор caiba (непознат )
Публикувано13.10.07 23:11



на инжекцион може да се сложи метан без проблеми може пълен газов инжекцио н което е по-добро но е малко по-скъпо,а може и обикновена метанова по-евтиния вариант.хубаво е да е на някоя добра фирма като БРЦ например за да
си спокоен.



Тема епа не може ли да си тури... [re: caiba]  
Автор out of touch (непокорен)
Публикувано14.10.07 23:35



...метанов инжекцион човека?


и на какви двигатели се слага тва?моноинжекция става ли?

а пича най-добре да си купи common rail diesel injection(SDI),да намира от някой шофьор нафта по левче,и да му гълта 3 на сто извънградско
да речем,астра,корса,мерива,агила,зафира-в зависимост от това,какво купе му трябва



Тема Re: епа не може ли да си тури...нови [re: out of touch]  
Автор caiba (непознат )
Публикувано15.10.07 09:13



епа аз на по левче нфта скоро не съм виждал явно не си търсил за да говориш.
а ако някаде намериш кажи до 200-300литра на седмица купувам



Тема Re: епа не може ли да си тури...нови [re: out of touch]  
АвторToshe (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 22:43



Нафта за по левче няма, освен ако не е някакво петролно гориво което далече от нафта.Та с въпросното гориво в най-добриат случай след една година ще си купи помпа или помпа и четири дюзи






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.