Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 17.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ново гориво LPG на Петролнови  
АвторПeтpoл (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 15:04



Пробвахте ли го? Мнения? По всички обеклти ли ще го има?



Тема Re: ново гориво LPG на Петролнови [re: Пeтpoл]  
Автортт (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 23:57



blue force gas - съфорумци, какво става с вас не зареждате ли?



Тема Re: ново гориво LPG на Петролнови [re: тт]  
Авторvesko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 11:06



ОБЯСНЕТЕ ПО ТОЧНО, НЕ МИ Е ЯСНО.ТОВА ПРОПАН-БУТАН ЛИ Е ?



Тема Re: ново гориво LPG на Петролнови [re: vesko]  
Авторб.м (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 14:00



да пропан бутан е и е във веригите на петрол от 24.09. не съм зареждал все още на петрол, но на бензиностанциите на лукоил - петрол видях че цената на газта е с 2 ст. нагоре. може би и там ще се предлага и затова да е скочила цената. между другото на сайта на Айбо видях че са разработили добавка за газ (пропан - бутан). някой знае ли как се добавя тя в газта? чрез някакво устройство ставало...



Тема Re: ново гориво LPG на Петрол [re: Пeтpoл]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 14:40



Ново хрумване на някои да изкара още някои лев...
Не вярвам на такива глупости...
Е има и нова добавка за газ - бензина на 2 лева - даже няма нужда от газова уредба...



Тема Re: E, хайде най-накрая...... [re: i]  
АвторValdesgaz (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 12:33



...........някой да зареди и да сподели с всички нас впечатления.......
Аз лично все още се чудя, защото видях, минавайки вчера покрай Петрол до Радиозавода във Варна, че цената на новата газ е 1.07лв.!!



Тема Re: E, хайде най-накрая...... [re: Valdesgaz]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано30.09.07 13:55



Абе кой въобще се заблуждава че горивата на Петрол и ЛУкоил са най-най.
Определено аз не съм доволен от тях при условия че вече години правя нещо като собствено проучване на най различни коли.
Има една бензиностация (с газ) където горивата са клас отгоре, но определено няма да я споменавам.
Направо не е истина, на който съм я споменал и налял от там винаги остава много, много доволен. Обаче някой хора явно си вярват много в хегемонията на Лукоил у нас и се опитват да си втълпят по някакъв начин че колите им наистина вървят най много с гориво от Лукоил - съответно Петрол.
Аз лично не съм доволен от тях и ви призовавам всички да се направите няколко зареждания от други реномирани станции, направете го по задълбочено и сигурен съм ще разберете че има други станции които осигуряват едно 5% разлика което само по себе си влияе и на разхода.
Разбира се това е постижимо основно в големите градове където избора е голям.
Та от тази гледна точка не ми се вярва да им е по добро горивото отколкото на газостанцията където сипвам аз, но ми се струва че това си е опит за вдигане на цената......................................ит.н.



Редактирано от PRlNCEZANDOR на 30.09.07 13:56.



Тема Re: ново гориво LPG на Петрол [re: Пeтpoл]  
Автор michail1954 (непознат )
Публикувано30.09.07 14:23



Абе защо се занимаваме с тази руско-еврейска мафиотска фирма.Добавката за газ съществува отдавна/на фирма Хелиос/ и цената на газта би трябвало да бъде 1 стотинка по-висока/1л добавка на 2000л газ/.Вместо да ни занимават с печалбарските си глупости да покарат малко с европейска газ,а не да ни пробутват blue force боклуци.



Тема Re: ново гориво LPG на Петрол [re: michail1954]  
АвторVs Gas (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 17:29



На Петрол газта е била винаги по-скъпичка, в сравнение с тази примерно на "Топливо", а разлика в качеството не забелязвам, нито в разхода, нито във вървежа на колата.
Обикновено газстанции, които са разположени непосредствено до главен път, са с по-висока цена на газта, като съм засичал разлика в цената до 10ст/л в един и същи ден.
Има и такива случаи. Понеже бутилката ми е малка, правя междинно зареждане във В.Търново и какво съм установявял. Зареждам в Топливо (Варна) за 98 ст/л, а в Топливо (В.Търново) за 92 ст/л, т.е. разлика в цените на газстанциите на една и съща фирма.
Пък кой знае?
Може, докато съм пътувал,цената на газта да се променила





Тема Re: ново гориво LPG на Петрол [re: michail1954]  
АвторLPG (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 20:08



Момчета вие заредихте или така по пронцип плюете. Даите мнение когато заредите покарате засечете и тогава! Спорна работа!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.