Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 26.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема инфо за газаджиинови  
Автор 4oko (минаващ)
Публикувано02.06.07 13:12



вчера в сервиза си пробвах поредната италиянска дивотия самонастойваш се газов инжекцион за пропан бутан на фирмата стефанели
бях доста предубеден но ако искате вярвайте те такова животно има
монтира се като всеки един ГИ но : редуктора е като вафла можеш да го завреш където си поискаш дюзите са в два разделени блока много компактни а ремонтния им комплект е 25лв. та три часа монтаж

палиш колата на бензин натискаш копчето на таблото да премине на газ една минута тая гад си клати оборотите сама и да не повярваш голф 2.0 турбо тръгна като самолет като го натиснеш в миг отива на прекъсвач (7000 оборота ) няма да мисли няма да закачаш комп няма да си играеш с мап таблица няма нищо е от това по рахат здаве му кажи лошото е че за сега в бг няма официялна цена има само пробни бройки но вносителя твърди че ще е под цената на тартаринито , емегаза , и май дори под цената на изиджета
паживьом увидим както казват братята руси но засега впечатленията са ми много добри



Тема Re: инфо за газаджиинови [re: 4oko]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано02.06.07 17:29



И колко пари е това чудо?



Тема Re: инфо за газаджиинови [re: 4oko]  
Авторsimo (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 23:27



да колега - фобос ползвот този редуктор и инжектори в тяхната система от година и половина и казват, че са много доволни, аз лично съм монтирал около 50 изпарителя стефанели и 20 инжектора и не съм имал проблеми инжекторите са по бързи от реил неудобството е че трябва да имаш и от трите вида по мощност инжектори на склад защото не се разпробиват дупките



Тема Re: инфо за газаджиинови [re: 4oko]  
АвторPosleden (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 22:35



Сигурно все още няма цена за този странен инж.



Тема Re: инфо за газаджиинови [re: 4oko]  
АвторToshe (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 22:37



Ти от куде го имаш???Този койго ги внася още няма цена от страна на италианците и за това не се продават.Имаш ли още бройки? Склонен съм да купувам от теб!!!Цената ще я обсъдим не толкова публично!



Тема Re: инфо за газаджиинови [re: Toshe]  
Авторpiron45 (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 19:20



Майстор в Павлово ги монтира за 1450 лв / Стефанели /



Тема Re: инфо за газаджиинови [re: piron45]  
АвторToshe (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 21:25



До колкото знам специализиран гас сервиз в павлово има само един и там не ги предлагат?Да не някакъв друг авто сервиз?



Тема Re: инфо за газаджиинови [re: 4oko]  
Авторsimo (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 01:03



искам да ви предупредя ако все още кита е с външен клапан да го изхвърлите и да сложите друг , оригиналния клапан няма хартиен филтър а нещо като пресовани сачви които не се подменят и на около 20 хиляди се задраства и не отваря или няма дебит
успех



Тема Re: инфо за газаджиинови [re: simo]  
Автор 4oko (минаващ)
Публикувано07.06.07 21:20



та за стефанелито вече има цена и тя според мен е чудесна първата партида идва другата седмица който търси нека звънка 0887545041



Тема Re: инфо за газаджиинови [re: 4oko]  
Авторmht (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 17:37



добре де чудесна цена-кажи каква е.искам да монтирам на хюндай соната.кажи колко и къде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.