Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 12.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Рено Сценик и газова уредбанови  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 18:21



казаха ми че не може да се сложи газова уредба на рено сценик 98г., защото колекторните тръби били пластмасови и щели да се пръснат. трябвало да е газов инжекцион - цената му е 1500лв., а не като нормалното - 600-800лв.
Има ли сценик с метални тръби?



Тема Re: Рено Сценик и газова уредбанови [re: krasi]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 22:07



да има . но това няма да ти помогне . Мотора гърми постоянно при тръгване ,при рязко пподаване на газ . Приятел има рено меган с подобен мотор и си блъска газовото в главата





Тема Re: Рено Сценик и газова уредбанови [re: gogo]  
Авторkpacи (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 08:59



ами ако е матаново.
знам, че ще заеме целия багажник но няма как.
въпроса е дали става.



Тема Re: Рено Сценик и газова уредбанови [re: kpacи]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано01.07.07 14:05



Цената ба свестен ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН е около 1300 лв ! Заповядай при Мен в сервиза да ти покажа и разкажа малко за ГИ пък тогава решавай!!!!
Със система за 600 лв не става ...... ще гръмне и тогава разходите за възтановяване са 2 пъти повече отколкото да се монтира ГИ !!!
Просто забрави метан .... пълна щуротия за ....таксиджий и т.н !
Виж ми профила и звънкай или направо ела да черпя по една лимонада !



Тема Re: Рено Сценик и газова уредбанови [re: injection]  
Авторпak cъм aз (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 12:30



искам да монтирам на Рено Сценик газово което да не иска половин час да загрява, а веднага да обръща на газ. Може ли с пластмасови колекторни тръби или задължително трябва да са метални. и разбира се колко ще ми струва всичко.



Тема Re: Рено Сценик и газова уредбанови [re: пak cъм aз]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано02.07.07 15:40



Цената на свестен ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН е около 1300 лв ! Заповядай при Мен в сервиза да ти покажа и разкажа малко за ГИ пък тогава решавай!!!!

3 (три) секунди за превключване от бензин на газ добре ли е !!!



Всички ГИ чакат да се се вдигне малко температурата на водата ...все пак трябва да се изпари газта ,е с изключение на ГИ с течна фаза ...но там парите са 4000 лв за система !



Тема Re: Рено Сценик и газова уредба [re: injection]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 20:28



ми остави го да си сложи обикновенно бря




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.