Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 14.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Относно заяжданията коя АГУ е по-по-найнови  
Автор 4oko (минаващ)
Публикувано20.05.07 13:51



напоследък във форума се получава едно доста грозно надхвърляне на рекламиращи свойте продукти хора което мен ме дразни и не знам до кога модераторите ще ни траят така че имам предложение всеки да пише въпросите си в форума а станели въпрос за марки има лични съобщения и пост с реклами а когато газаджиите решиме да си мериме пи.....те може да си направим едно събиране да пием по бира и най - приятелски да се посъстезаваме както правят тунинг манияците на божурище това ще е полезно и за бизнеса на всеки от нас а за клиентите ще е супер да видят нещо на живо а не само приказки кой е по-по-най надявам се никого да не засягам тъй като смятам че за всички ни има място под слънцето и съм против единсвено към лъженето на не достатъчно запознатите клиенти защото това вреди на всички ни



Тема Re: Относно заяжданията коя АГУ е по-по-найнови [re: 4oko]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано20.05.07 15:37



Така е. Много си прав...

Но все пак сме в БГ



Тук всеки гледа да си притика стоката, не че от тоя форум нещо ще изкара... Аз лично не бих разчитал много на потенциален клиент, който пита нерегистриран тук а не звъни по телефона и ходи на място - много несериозен ми се струва...




Тема Re: Относно заяжданията коя АГУ е по-по-най [re: imitev]  
Автор 4oko (минаващ)
Публикувано20.05.07 20:04



повярвай ми доста хора четат и ако не пишат то поне се ориентират къде правилно къде не , лошо няма при мен са идвали хора които нямат представа кой съм в нета и с тефтера дословно са ми цитирали мой пост " е така ми казаха че трябва да е така го искам " но не точно това имах предвид
в този момент повечето коли които ще се монтират от сега нататък ще се нуждаят от пълен инжекцион а предложения на пазара много и все интересни та мисълта ми е че би било добре да обясним някак си нагледно на клиентитите на хората че за различни автомобили има възможни и по евтини вариянти и че не е необходимо те да се хвърлят на чужди марки ( на мен като представител на голяма италианска фирма ми е добре но е чесно към хората да им се обясни алтернативните вариянти а не вместо инжекцион човек принуден от незнанието си да дупчи колектори с кихалки да връзва филтърни кутии с ластик и подобни само защото не може да си помисли да даде пари за "принц" "секуент" "омегаз" или друг инжекцион от голяма вносна марка при положение че същесвува бг вариянти почти на половин цена
това смятам че е необходимо да се направи а ако греша извинете





Тема Re: Относно заяжданията коя АГУ е по-по-найнови [re: 4oko]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано20.05.07 23:59



Знаеш ли кое е най-лошото?

Това че даже и да се направи тема с полезна информация тя ще се оспами от колегите ти в движение. Гадост...

Всеки сам стига до истината учейки се от своите грешки.

Неприятно. Аз бях се ориентирал към Фобос, обаче си намерих астра G X16SZR и монтирах конвенционално АГУ с което отложих инжекциона за неопределено време, но мин 2-3-4 г...

Давайте нататък...




Тема Re: Относно заяжданията коя АГУ е по-по-найнови [re: 4oko]  
Авторk_j (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 20:49



важно е да се уважава правото на личен избор
всеки избира с какво да работи
никой няма интерес клиента му да остане недоволен, защото като се върне 2-3 пъти и .............
успех колеги със сигурност сте видели много а и не сте малоумни......



Тема Re: Относно заяжданията коя АГУ е по-по-найнови [re: k_j]  
АвторПeжo4O5 (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 22:38



Никой монтиращ на автомомобила си АГУ не го прави само за спорта. Всеки иска да мине тънко и за малко пари много да кара.
Т.е. газов инжекцион монтират само тези, които не искат да рискуват, а нормалното АГУ може да им донесе проблеми. Аз си сложих ГИ не защото парите ме бодат отзад, а просто защото съм с пластмасови колектори и не ми се рискува да се пръснат.
Много по-добре щях да се чуствам ако газовата ми се изплатеше за 3 месеца, а не за година. Затова всеки сам си решава.



Тема Re: Относно заяжданията коя АГУ е по-по-найнови [re: Пeжo4O5]  
АвторKeHeToH (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 23:15



Не знам какво губя и какво печеля но на моето Рено21 1721 мултипойнт досега бях с газова renzo landi и нямах ниски обороти.От една седмица както сложих BRC всичко си дойде на место.Има и ниски и високи обороти.Пали на гас без проблем.Само дето още не съм я засякъл колко гори но и това ще стане ясно тия дни. Ако някой може да ме светне да слагам ли ТАП и Емулатор и защо. И колко ли струват. Намират ли се такива неща втора употреба. Защото и аз съм от тези дето искат да минат по-тънко и пак всичко да е ОК. И двете газови са вакуумни.Просто замених едното с другото.Ландито ми гореше около 8 на сто.



Тема Re: Относно заяжданията коя АГУ е по-по-найнови [re: KeHeToH]  
Авторpiron45 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 18:52



Аз пък сложих на моята Корса 1.4, 16 V ГИ Фобос и съм много доволен и от вървежа и от разхода. Гори ми около 8 ст. на километър при смесен разход и включен климатик.



Тема Re: Относно заяжданията коя АГУ е по-по-найнови [re: 4oko]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 08:30



Ами не знам до колко е несериозно да се пита в нета , ама аз ходих тея дни насам натам да питам туй онуй - всеки мастор различни работи говори






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.