Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 11.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Газов инжекцион на АСТРАнови  
Автор n9242O (непознат )
Публикувано15.05.07 12:04



Здравейте колеги,

Наскоро си купих въпросната АСТРА 1.8 ЕКОТЕК 115 к.с. И мисля да и слагам газ(инжекцион). Четох много във форума ама така и не можах да разбера какво да избера. Бихте ли ме посъветвали какво да избера БГ газ инжекцион или да взема БРЦ(италианска) или някаква друга ако има някакви добри оферти.

Четох офертата на Фобос, то на хартия много добре звучи ама някой слагал ли е такава, доволен ли е. Още повече гледах на картинките в сайта сложили изпарител БРЦ като се обадих по тел-а ми казаха че е някакъв друг. Гледах в техния форум имаше доволни ама то не мога да вярвам на нещо което всъщност си е тяхно.

Мерси предварително.



Тема Re: Газов инжекцион на АСТРАнови [re: n9242O]  
Автор 4oko (минаващ)
Публикувано15.05.07 12:13



зависи от къде си ако си се ориентирал към бг инжекцион просто трябва да видиш къде ще я потдържаш ако е в плевен слагаш фобос ако е в софия слагаш бсм и двете уредби са разработвани в началото като една от един човек в последствие шефовете им се разделят но компонентите им са идентични с малки разлики в моя сервиз съм пробвал и двете и двете дадоха задоволителни резултати но пак ти повтарям в твоя случай местонахождението ти е решаващо



Тема Re: Газов инжекцион на АСТРАнови [re: 4oko]  
Автор n9242O (непознат )
Публикувано15.05.07 12:23



В София съм. Просто незнам какво да изра дали да е БГ или нещо марково. Дали има смисъл за още 600-700лв. Аз какъвто съм карък ще сложа БГ и няма да спре да има ядове.

Мерси за мнението



Тема Re: Газов инжекцион на АСТРАнови [re: n9242O]  
Автор 4oko (минаващ)
Публикувано15.05.07 14:39



грешиш дай тел. или ми чукни на моя за да поговором



Тема Re: Газов инжекцион на АСТРАнови [re: n9242O]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано15.05.07 16:14



Мога да ти предложа газовата инжекцион система "Фаворит" като качество е класи над БГ инжекционите ,като пари е почти същата

.Мога да ти дам пряка връзка с Наши клиенти с такива автомобили ,за да получиш информация от Тях как се държи системата А за връзка с Нас моля виж визитката ми !
Успех



Тема Туй чудесо руско ли е?нови [re: injection]  
Автормopяk (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 16:22



"Фаворит" и "Славгаз" ми звучат по руски. Така ли е?



Тема Re: Туй чудесо руско ли е?нови [re: мopяk]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано15.05.07 16:39



Абсолютно

! Системата е със ЕВРО СЕРТИФИКАТИ за качество на всички елементи иновацията е газов инжектор .........в пъти по бърз от влатеците и реалите и............... използвани от почти всички газови инжекциони (БГ,Полски,Италиянси и т.н) ....... страшно просто и надежно !



Тема Re: Газов инжекцион на АСТРАнови [re: n9242O]  
АвторPosleden (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 22:46



Колега,не се занимава с БГ-уредба.Все нещо няма да е както трябва.С пръдня боя не става-това е!



Тема Re: Газов инжекцион на АСТРАнови [re: n9242O]  
Автор n9242O (непознат )
Публикувано16.05.07 06:34



Колеги мерси много за мненията, но никъде не видях(освен колета с руските АГУ) като не ми препоръчвате БГ да ми препоръчате нещо друго. Защото то и при инжекционите които не са БГ има доста голям избор. Просто по лесно е човек който има газов инжекцион да сподели какви са отзивите дали е доволен и т.н.

Мерси предварително.

За 4око: Ще ти звънна в началото на другият месец да ми разясниш малко нещата ако е удобно, защото в момента не съм в БГ.



Тема Re: Газов инжекцион на АСТРАнови [re: n9242O]  
Автор16xel (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 20:40



4око, какви са плюсовете на "Тартарини" пред "Фобос" например?. Съответно, къде изостава BG конфигурацията според теб? Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.