Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 27.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Газов инжекцион в Софиянови  
Автор tonev (непознат)
Публикувано08.05.07 11:01



Здравейте колеги,

Колко ще ми излезе газов инжекцион за 6 цилиндров мотор ? и дали си струва да се зима българския варянт ? все пак разликата е голяма в цените...

Каде в софия е най-добре да се отиде?

Мерси предварително




Тема Re: Газов инжекцион в Софиянови [re: tonev]  
АвторPosleden (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 22:42



Каква ти е колата?



Тема Re: Газов инжекцион в Софиянови [re: Posleden]  
Автор misho_gas (непознат )
Публикувано09.05.07 11:09



каквато и да ти е колата, не си избирай български инжекцион



Тема Re: Газов инжекцион в Софиянови [re: misho_gas]  
АвторRichard Burns (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 11:44



Я обясни сега на всички защо човека да не си взима БГ газов инжекцион?
Вече съм от около 8 месеца с такъв, вярно за 4 цилиндров автомобил, но съм си доволен - нямам никакви забележки.
Та ще ми е интересно да прочета какви "космически" доводи ще извадиш против....



Тема Re: Газов инжекцион в Софиянови [re: tonev]  
АвторRichard Burns (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 11:46



Колега, разгледай сайта на фобос, имат добри оферти, 12 месеца гаранционен сервиз ако се случи нещо, и много добро обслужване. Моята препоръка е да се разходиш до Плевен за да ти го монтират както трябва.



Тема Re: Газов инжекцион в Софиянови [re: Richard Burns]  
АвторPosleden (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 21:44



Aз монтирам полски газ.инж.,излиза на цената на българския и според мен е по-добър.



Тема Re: Газов инжекцион в Софиянови [re: tonev]  
Авторraзapo (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 22:21



На Горубляне цената за 6 цил. е 1500 лв. Виж на www.sofgas.hit.bg



Тема Re: Газов инжекцион в Софиянови [re: Posleden]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 11:04



български инжекцион(без да броим симгаз) с италиански инжектори, италиански редуктор и клапан
срещу полски инжекцион с полска механика --- естествено че цената ще е подобна на българския защото по евтините компоненти се компенсират с печалбата на вносителя.
а да не говорим колко неща са орязани за да има ниска експортна цена
защото ако всичко е направено както трябва цената неможе да е много по ниска от италиянския след като имаме транспорт , ддс и печалба на вносителя

а какво ще стане след една две години когато изгори компютър - попитаи които слага тартарини , брс или рег как се връща извън гаранционен изгорял пкомпюгър за ремонт
попитаи стефан от олимпик търново колко системи им стоят без компютри и как се чувстват клиентите като се налага да си купят нвов на цена от 400-450 лв
и кое по точно им е по добро софтуера или електрониката - я отвори един компютър да видиш нивото на изпълнение с китаиските релета и качеството на монтажа на компонентите

така, че даже и на БСМ системата която е по елементарна от фобос ще е по добра от полската поне за потребителите



Тема Re: Газов инжекцион в Софиянови [re: 1]  
Автор misho_gas (непознат )
Публикувано10.05.07 16:18



пич кво ги хвалиш тия БСМ голяма комбинация правят а?
защо не си направят части като са много отворени а събират чаркалаци, да не би да работят с най-качествените италиански част?
И какво да питам Стефан Ангелов от Олимпик АД, знаеш ли той какво ремонтира като много знаеш?

Редактирано от misho_gas на 10.05.07 16:19.



Тема Re: Газов инжекцион в Софиянови [re: misho_gas]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 14:01



не хваля БСМ написал съм каквото трябва които иска ще го разбере




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.