Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 25.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема сервиз BRC  
Автор3иr (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 10:04



Някой знае ли къде точно се намира сервиза на BRC в Дружба?



Тема Re: сервиз BRCнови [re: 3иr]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 14:19



www.brc.hit.bg



Тема Re: сервиз BRCнови [re: 3иr]  
АвторTaratorko (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 22:59



Не казваш за какво ги търсиш, но приятелски съвет - ЗАБРАВИ!!!
Нито името, нито фирмата, още по-малко и екипа там отговарят на изискванията които всички си мислим, че трябва да отговаря един "официален представител".
Прегледай и други изказвания в този форум. Не съм единствен "опарен" от там.



Тема Re: сервиз BRCнови [re: Taratorko]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 00:46



Напълно те подкрепям!
Бягай далече от там.И аз съм от опарените!!!!



Тема Re: сервиз BRCнови [re: alabala]  
Авторsimo (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 09:06



добре де напишете какви точно са оплакванията или правим антиреклама



Тема Re: сервиз BRCнови [re: simo]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 14:01



Пиша,колега,пиша:
1.Монтираха ми газов инжекцион и си оставиха ръцете,въпреки обещанията на г-н Шуков.че са най-добрите!Какво имам предвид?След монтажа се сдобих с инструкцийте как трябва да се монтира въпросният инжекцион и доста неща не са спазени!
2.Колата ми даде 4литра по-виско разход,отколкото на бензин!
3.Отидох за пренастройка:резултата бе,че разхода не се промени,но започна да си минава когато иска на бензин.
4.След това ходих в сервиза в Пловдив.там сякаш разбират повече и след пренастройка разхода спадна с 2 литра,но все още има какво да се желае.
Към всичко това имам да добавя,че не съм от софия,за да мога да им вися на главите.Според мен не е нормално 2 пъти да не могат да ми настроят колата!!!

Не става въпрос за антиреклама,а имам основание да не съм доволен от този сервиз.



Тема Re: сервиз BRCнови [re: alabala]  
Автор Merck_44OGLE (новак)
Публикувано22.03.07 16:19



И аз не съм доволен - месеци се оплаквам от преразход на газ, 3 пъти ходих за донастройка и почти нищо. Разхода варираше между 15 и 18 градско в София и като отида в сервиза само я донастройваха по 30-тина минути. Накрая отидох при първия квартален газаджия, който смени 2 гумички по 2лв (май ме метнаха в цената, но халал да им е) и разхода започна да варира между 10,5 и 12 градско, а в най лошите моменти до 13 стигаше. След 2 месеца пак се скапа разхода и накарах майстора да ми обясни подробно работите около гумичките и настройката след това. Преди няма и седмица се пънах като свиркаджийка на околовръстното да надувам тръбата за газ към изпарителя за да настроя гумичката за ниско налягане, но след финна донастройка с мултицета вързан за ламбда сондата ми даде разход някъде между 11 и 11,5/100 градско.
Според мен един официален представител трябва освен да взема 10лв по скъпо от обикновенните сервизи за изпарител+ монтаж+настройка, също така трябва и да поема поне гаранционното обслужване и ремонти.
Как да препоръчам на приятел да иде там и да си сложи БРЦ, след като вече знае как освен 140лв за изпарител съм дал още поне 400-500лв преразход + 2 пъти по 25 на майстор + 8лв за гумички + че ми се наложи по неволя да усвоя поне половината тънкости на газаджийството. Е половината за 1-во и 2-ро поколение газови уредби...



Тема Re: сервиз BRCнови [re: 3иr]  
АвторSlMO (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 02:04



ЕДВА ЛИ ИМА САМО НЕДОВОЛНИ
НОРМАЛНО Е ДА ИМА ПРОЦЕНТ НЕДОВОЛНИ И КОЛКОТО ТОЗИ ПРОЦЕНТ Е ПО МАЛАК ТОЛКОВО СЕРВИЗА Е ПО ДОБЪР



Тема Re: сервиз BRCнови [re: SlMO]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 02:12



Напълно съм съгласен с теб колега,но факт е че при 2 мои посещения не можахте да ми настроите уредбата,която е монтирана в същия този сервиз.От там нататък какво да говорим?Явно сервизните работници или не разбират от работата си,или гледат да претупат нещата,за да се връщаш и плащаш....Да не говорим,че при трета настройка ще ми искат и пари,защото не си вършат работата....
За ваше сведение ,когато една кола в Германия влезне в сервиз,механика каже,че проблема е в това,това и това,подменят тези части и ако не е оправена колата,при следващото влизане ремонта е безплатен + частите по него,независимо колко струва(говоря конкретно за Волво)!В сервиза на БРЦ не стига,че имам гаранция,а и ще трябва да си плащам...Е не мога да бъда доволен,пък така и не прочетохме един хубав отзив за този сервиз.Яд ме е,че господин Шуков ме подлъга с обещания да опровергае слуховете.Е не успя,но ми прибраха парите !





Тема Re: сервиз BRCнови [re: SlMO]  
АвторGaudi (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 00:31



днес ми се наложи да бъда в сервиза...и за пореден път съм много доволен.
Вчера имах проблем с газовата...случайно в квартала където стана "гърмежа" на газовата знаех един прехвален във форумите газ-сервиз и се дотътрих някак до там...закачиха ми байпаса...врътнаха оборотите и ми казаха...готов си, ок е всичко.
Да ама не...мотора не работеше като хората, колата се тресеше цялата...оборотите високи-1100/1200.
Днес в сервиза на БРЦ откриха проблема...оправиха го...направиха отново центровка и оборотите заспаха.
Освен това бяха учтиви и внимателни...не ме караха да чакам, въпреки че нямах запазен час.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.