Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 25.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: ББ]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано21.02.07 08:26



Ммммм даааа, тя стана ясна работата! Само на колегата ББ май още не му е ясно, ама явно има "смекчаващи вината обстоятелства".

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Колега ББ, в първия пост НЕ СТАВА ДУМА за стикер за преминат преглед, а за СЪВСЕМ ДРУГ ДОПЪЛНИТЕЛЕН стикер, обозначаващ, че автомобилът е с газова уредба. Това е цялата безсмислица на родното "законотворчество", с което ти явно не си запознат. Нищо лошо. Случва се.

Сега за да не се повтарям ако искаш ми прочети още веднъж първия пост в тази тема в светлината на току що наученото от теб и вероятно малко ще си промениш мнението и интерпретацията на това което съм написал.

Пък другия път преди да се огледаш в канчето на другарчето не е зле да си помислиш, дали наистина си запознат със ситуацията до толкова, че да раздаваш авторитетни заключения.

Нищо лично. Наистина.

Редактирано от VladoR на 21.02.07 08:29.



Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: VladoR]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 13:16



Тва да спориш с радиоточка не е лесно. Ти и приказваш пък тя си знае своето.
Хайде като ти е толкова ясно на теб ми цитирай къде става дума за "СЪВСЕМ ДРУГ ДОПЪЛНИТЕЛЕН СТИКЕР".
Май фантазията ти доста добре работи?


Ако искаш да си малко по-обективен прочети мненията ми, анализирай написаното ако ти е по силите тогава коментирай! Дори ще ти помогна малко: Моят първи пост не беше насочен към никой конкретно, а говоря по принцип за необходимостта от стикери и прегледи.
Нищо лично и от мен, но първо чети, после мисли и накрая давай мнение!



Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: imitev]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 13:26



[quote="imitev"]Ма много заядливи в германско бряяя

Как е времето покрай Мюнхен ???




Не знам в германско дали са много заядливи, ама в българско гледам много хора са изпращели.

Покрай Мюнхен не знам какво е времето. В самия град е хубаво.
В Русе обгазяват ли ви още?



Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: ББ]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано21.02.07 13:43



Хе, хе, хе ...

няма лошо, ама тогава си отвори една нова тема и там давай каквито си искаш мнения. Тази тема не е за стикера, който ти си представяш. Ако още не си го разбрал на български мога да ти го обясня и на немски, ама пак няма да разбереш, щото в Германия такава тъпота няма. Не знам, от колко време си там, ама пази боже сляпо да прогледне ...

-------------------------------------------------------------------------------------

Хайде като ти е толкова ясно на теб ми цитирай къде става дума за "СЪВСЕМ ДРУГ ДОПЪЛНИТЕЛЕН СТИКЕР".

Като ти кажат в автомобилен форум "Поло" нали никъде не цитират изрично, че не става дума за дрехата поло или за играта поло, а се предполага, че четящите са достатъчно навътре в материята, че да се досетят, че става дума за модела на Фолксваген. Е по тая същата причина не се налага да ти цитирам, че става дума за съвсем друг допълнителен стикер. Всички тук разбраха, само ти не разбра. Това обаче вече си e твой проблем. Опять двойка.

И пак нищо лично.

Редактирано от VladoR на 21.02.07 13:52.



Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: VladoR]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 14:25



Не виждам причина да ти напомням повече за радиоточката, изпращелите българи и т.н. Няма нужда, а и няма да се усетиш.
Какво да се прави, тежък случай...
Само едно последно въпрос-че и спирам да се занимавам с теб:
Скоро посещавал ли си лекар?



Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: ББ]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано21.02.07 14:55



Verlaess dich nicht so sehr auf die Distanz, die Welt ist aeusserst klein ...

То не бяха бащи, не бяха села, не бяха незнам си какви близнаци ... сега и изпращели българи, че и лекар! Ти да не се гледаш в огледалото докато пишеш? Или май много ти блести екрана, та си виждаш отражението? Кой те знае от коя селска дупка си изпълзел и колко чинии и кенефи си измил в Германия само и само да не копаш на село.

По-учени хора от мен са казали, че на човек насила можеш само да му вземеш, не можеш да му дадеш. Дали не са имали теб предвид?



P.S. Тоя спор много се отклони от темата. Нека модераторите да преценят, дали да го запазят или да изчистят темата от бълвоча.

Редактирано от VladoR на 21.02.07 15:49.



Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: ББ]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано21.02.07 15:49



Темата се разводни напълно, но те моля да се придържаш към коректния тон!!! Защото не става въпрос за:"......Като ви гледам имам чувството, че следващият път ще ми напишете и IP-то ако можете да ми го хванете...."На модератора това му е работата да вижда ІР-тата и ако трябва да въвежда ред!
Ако няма какво повече смислено да кажеш, не превръщай темата в говорилня!



Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: VladoR]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано21.02.07 15:50



Владо, по-умните замълчават когато трябва! А и темата няма кой знае какъв смисъл и ще отиде където й е мястото!



Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: Шkoдa]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 19:01



Тва за коректният тон мисля, че доста по-рано трябваше да го кажеш? Или може би изчакваше и аз да отвърна по подобаващ начин, за да се сетиш, че тонът не е особено добър? Хм, доста пристрастно не мислиш ли? Аз и по-горе го намекнах...


Твоята работа за гледане на IP-та, казването им и писането кой от къде е са много различни неща.
Не мислиш ли, че спекулираш с даването на лична информация? Говориш за разводняване на темата, а самият ти участваш в това нещо като казваш от къде съм. Това каква връзка имаше със самата тема? Не смяташ ли, че ако исках другите да знаят щях аз да го спомена.



Тема Re: днес на шел отказаха да ми сипат газ защотонови [re: ББ]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано21.02.07 21:56



Явно си в голяма заблуда! Къде си видял да помествам "лична информация"? Никога от създаването на този клуб не съм съобщил никому ІР-адреса на когото и да било!
Колкото до коректния тон - прочети си постовете и виж кой първи започна да пише лични обиди! Ако обръщението "философе" можеш да го сравниш с това"кой е баща ти и знаеш ли го" значи говорим на различни езици!!!
Оше разводнявам темата, която така или иначе утре няма да я има, за да разбереш, че грешиш! Най-лесното е модератора да трие, но е най-добре да не го прави!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.