Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 17.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема минаване на газов инжекционнови  
Автор unicata (непознат )
Публикувано16.01.07 11:41



имам газова уредба и се чудя как се минава на газов инжекцион, дали ще трябва само да се добавят газовите инжектори или изцяло нова иредба се прави?
някой може ли да ми каже.



Тема Re: минаване на газов инжекционнови [re: unicata]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано16.01.07 15:42



1. друг РЕДУКТОР
2.газови инжектори
3.кабелаж
4.компютър за газовия инжекцион
това е общо взето


може да прочетеш ако желаеш ! www.lpgbg.com
Успех



Тема Re: минаване на газов инжекционнови [re: unicata]  
Автордaнчo (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 20:28



ако можеш да се оправиш сам има турски кит за около 650 лв с по горе изброените неща.не знам защо искаш да сменяш обикновенната уредба с инжекцион,щото и той има редуктор,и след време като му се одървят мембраните пак прави проблеми и високи разходи,трябва да ти е изправна ламбда сондата............
да, технологично е по-напред,ама на обикновенна уредба всеки гаражен мастор ще помогне



Тема Re: минаване на газов инжекционнови [re: дaнчo]  
Автор unicata (непознат )
Публикувано16.01.07 21:59



Вярно че е по-скъп, но не е ли по-икономично или по-мощна колата с газов инжектор?
И сега ми хрумна още един въпрос: А ако някой ден реша да сложа метан, дали тези инжектори ще стана или трябва да сложа други?
А изпарителя на газовия инжекцион същия като на обикновената ли е или трябва да сможа друг?



Тема Re: минаване на газов инжекционнови [re: unicata]  
Автор 2V6 (В движение)
Публикувано17.01.07 12:28



Изпарителя за пропан-бутан е почти винаги едно и също нещо - една медна тръбичка, 10-на см. Той е вграден в редуктора. Редуктора за инжекцион се различава от редуктора за вакуум. Изходното налягане на редуктора за инжекцион е 1-2 бар, а за вакуум около 0 бар.



Тема Re: минаване на газов инжекционнови [re: дaнчo]  
Автор unicata (непознат )
Публикувано18.01.07 22:21



а къде го продават тоя кит?
тук в нашия квртал има само един магазин за газови уредби, нямат такъв.



Тема Re: минаване на газов инжекционнови [re: unicata]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 16:35



Ти да не си мислиш,че е толкова просто да се монтира инжекцион?Има толкова много чалъми + кабели и софтуер за настройка.То хубаво ще го купиш този турски боклук,ама после кой ще ти го монтира и настрой?Бръкни се още малко и иди при някой представител да ти монтира нещо грамотно.Не знам за какъв турски кит става въпрос,но аз лично не бих рискувал да сложа турска електроника на колата си.





Тема Re: минаване на газов инжекционнови [re: dudulia]  
Автор agregious (непознат )
Публикувано30.01.07 16:59



Е вярно е че има турска и турска, всичко е въпрос на пари и на предлагане. BRC са примерно с добра репутация, но според мен е заради добрата пазарна стратегия на Любо Ганев. Ланди Ренцо са номер едно в целия свят поради същата причина. Има и български с добри характеристики - bsm-bg.com или както се казваше в една реклама - всичко е въпрос на смятане.



Тема Re: минаване на газов инжекцион [re: agregious]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано30.01.07 18:46



A бе "колега" къде слагаш БСМ до БРЦ или Ланди !Хи хи хи иииии!
Въобще за какво говорим какво е това БСМ ! Датчика на налягане на газта = датчик за налягане на маслото от Лада

Баси !
Къде са им сертификатите за КАЧЕСТВО ? Нещо за R67 или R115 да се чува !,и 20лв да струва пак не бива да се мисли !
Няма ли вече хората да почнат да мислят с главите си ,...........половината части от Китай другата половина от Китай (Португалия) !
Няма такива хора .... няма



Тема Re: минаване на газов инжекционнови [re: unicata]  
АвторDudomir (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 16:57



приятелю, ако колата ти върви добре с обикновенна газова, що ти трябва на баир лозе (т.е. газов инжекцион)?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.