Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 27.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема няма оправия с разходанови  
Авторrosen (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 16:36



момчета помогнете-разхода на ауди 1,8 112кс пълна механична инжекция /dz motor/е зверски-15/100 газ;14/100 бензин-при 100 майстори съм ходил с еднакъв резултат.газовата уредба е с електрически изпарител-италиански.кажете как да центровам смотания инжекцион



Тема Re: няма оправия с разходанови [re: rosen]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 20:39



Оправи си първо разхода на бензин!Иди на една ком.диагностика!



Тема Re: няма оправия с разходанови [re: dudulia]  
АвторSando (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 13:18



Ламбда сонда,може би?



Тема Re: няма оправия с разходанови [re: Sando]  
Авторrosen (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 07:11



нямам ламбда сонда и съм ходил на pc диагностика-казват че всичко е ок.-това е на поне 5 диагностики,колата върви но разхода си остава голям



Тема Re: няма оправия с разходанови [re: rosen]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 08:22



Каква ти е колата?Марка,кубатура,на какав режим на каране засичаш разход и т.н.Дай малко повече инфо.



Тема Re: няма оправия с разходанови [re: dudulia]  
Авторrosen (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 23:13



kolata e ауди 80/Б3-92година,1800 куб.м,113кс-засичал съм я и на газ и на бензин,на газ 16 градско и 11 извън а на бензин същото с 2 литра по-малко.благодаря за отзивчивостта.мотор DZ113112



Тема Re: няма оправия с разходанови [re: rosen]  
Автор PRR (Гневен)
Публикувано21.11.06 19:33



А как е дясното краче? Тежко ли е?



Сериозно. Градско, особено зимата, е нормално да стигне до 14 на газ. При по спортно каране може и 16. Лятото е с литър-два по-малко, т.е. около 12, при повечко юркане 14. А напоследък със задръстванията в София и 20 да даде не бих се учудил.

Поздрави

PS: Ако не си с газов инжекцион ламбдата не оказва никакво влияние на газ, т.е. нея можеш да я изключиш...


So What?

Тема Re: няма оправия с разходанови [re: PRR]  
Авторikonoma (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 23:57



При мен и да я настъпвам яко Ладата и да я гъделичкам гори все еднакво. Точна константа.



Тема Re: няма оправия с разходанови [re: ikonoma]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано22.11.06 00:45



Мда - ладите го имат това свойство... Но и да настъпваш и да не настъпваш пък и върви еднакво






Тема Re: няма оправия с разходанови [re: imitev]  
Авторaxa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 10:13



ладите колега са най-добрите коли, имас куп особени свойства, винаги харчат едноакво МНОГо, винаги не вървят и собствениците им имат разни поговорки от сотрта "каквото не става с мощност става с обороти" и т.н.
А пък най-смешното което съм чувал от единсобственик на 1500лада : "Трабанта е с много добър старт,до 40км/ч не мога да го задмина, ама след това остава много назад, ама по принцип опел астра 1,6 я бия без проблем де...."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.