Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 22.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дизел-Метаннови  
АвторVangelis (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 20:03



Понеже дизеловите автомобили са по-бавно оборотни и с висока степен на сгъстяване, та не е ли по-подходящо да се метанизират дизелови автомобили?Има някакви минуси в тая работа щом не се прави масово и ми се иска да ги науча от някой по-запознат.Чел съм за метанизирани бусове и камиони, но за автмобили никъде не попаднах на информация.



Тема Re: Дизел-Метан [re: Vangelis]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано02.01.07 20:09



Ето бе КОЛЕГА нали сме европейци вече

купувай и слагай !
само незнам дали ще е рентабилно
http://www.dppnl.nl/myshop/nl/dept_49.html



Тема Re: Дизел-Метаннови [re: Vangelis]  
АвторLP (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 23:38



Като ти гори 6/100 нафта и можеш да си я намерш за 1-1.2лв къде виждаш смисъла в метана



Тема Re: Дизел-Метаннови [re: LP]  
Автор PRR (Гневен)
Публикувано04.01.07 11:31



Колега,

кажи откъде взимаш нафта на 1.2? Че с тоя 1.7 ми се реве



Поздрави


So What?

Тема Re: Дизел-Метаннови [re: PRR]  
АвторVangelis (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 13:18



Даже за 1лв я намира 1.20 в най-лошия случай!





Тема Re: Дизел-Метаннови [re: Vangelis]  
АвторLP (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 16:50



С малко повече търсене,питане и познати се намира



Тема Re: Дизел-Метаннови [re: LP]  
Автор PRR (Гневен)
Публикувано05.01.07 22:05



То аз питам познати вече 9ти месец




So What?

Тема Re: Дизел-Метаннови [re: PRR]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано06.01.07 13:06



Ще ме извинявате че се намесвам не съм дизелджия ама съм виждал и БДЖарска нафта и сипана от бензиностанция - и вие сте виждали сигурен съм - ами разликата е че тази от бензиностанцията е чиста като сълза, почти безцветна и едва ли не летлива като бензин на пръв поглед, а от 1лв на черно изглежда като олио за готвене. Тези от вас който имат хубави коли може да не усетят разликата - макар че и от наи малките замурсители помпите си отиват - но една стара кошница като фиат типо например карана с нафта от лефче въобще не иска да върви и пуши на поразия.



Тема Re: Дизел-Метаннови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор PRR (Гневен)
Публикувано06.01.07 17:13



Извинявай, но не си прав! Единствената нафта в България която е двойно рефинирана е тази на БДЖ! По бензиностанций такава не се продава. Т.е. това което си видял не е нафта за БДЖ а е някакво менте.

Поздрави


So What?

Тема Re: Дизел-Метаннови [re: PRR]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано06.01.07 19:21



Да ти кажа честно нафтата за левче която съм виждал я взима братовчед ми от някакъв БДЖ служител, не мога да кажа със сигурност че съм и правил изследване но така погледната в бутилките (беше в едни пластмасови бутилчета) беше тъмно жълта и като чели по гъста от тази от бензиностанцииите.
От друга страна и братовчед ми твърди че тази нафта си е много добра, че е много доволен, че не усеща разлика с купешката и т.н. но той кара голф 2 90 год.
Поразпитай все пак дали някой с по-съвременен дизел кара с такава нафта, ако става, ок.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.