Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 19.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема газова уредба за Германиянови  
Авторyниkaтo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 19:32



здравейте, значи искам да си сложа газова уредба за пропан бутан на колата, с която после ще трябва да мина на технически преглед в Германия. Знае ли някой има ли лицензиран сервиз в София или страната, който да издава сертификат с контролен номер, който да е валиден в чужбина.
ще съм много благодарен за всеки компетентен отговор и евентуално телефон на този сервиз. мерси



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: yниkaтo]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 07:37



Приятели германци си купиха и монтираха тук , но за узаконяването трябваше в Германия да действат , а може и нелегално да си ги карат на газ , но не вярвам .



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: yниkaтo]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано14.10.06 11:54



www.brc.hit.bg
vsichki sertifikati



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: yниkaтo]  
АвторTaratorko (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 23:03



За техническия преглед в Германско, не мога нищо да ти кажа :-(
Но след като бях в "търговски" взаимоотношения с BRC България свързани с монтажа на АГУ на автомобил в чужда регистрация и Г-н Главния Инженер, Неговия Началник и целия Колектив Майстори ме вкараха в ТАКОВА ПРИКЛЮЧЕНИЕ, дето ви е бедна фантазията да си го представите - така, че те съветвам - БЯГАЙ ДАЛЕЧЕ от Официания представител на БРЦ за България.
Това, че все още не съм си описал приключенията с тях - го дължат единствено и само на това, че вече трети месец чакам да ми мине и да се отърва от емоциите и да мога да опиша приключението с тях хладникръвно и обективно.
По нататък и пти интерес - повече!
Но Момчета, повярвайте на "патил" - Официалния представител на BRC за България разполага с екип който не става за НИЩО!!!



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: BRC]  
АвторTaratorko (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 23:11



След всичко което направихте на бялата Омега - все още имате наглостта да се рекламирате????????????????????????????



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: Taratorko]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано17.10.06 00:19



Само мога да кажа че Тараторко (Кирил) е свестен човек и живее в Английско. Не съм забелязал да има склонност да лъже.

Изводите всеки сам да си ги прави.




Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: Taratorko]  
Авторnikoi (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 16:23



И аз подкрепям това мнение.Скоро ще опиша колко некадърно бе монтирана уредбата ми в дружба.



Тема Re: газова уредба за Германия [re: Taratorko]  
Автор PRR (Гневен)
Публикувано18.10.06 12:30



А ние ще чакаме за историята! Много ги обичаме такива




So What?

Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: nikoi]  
Авторyниkaтo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 11:25



благодаря за сериозните мнения,
ще си спестя ядовете,
май не е случайно, че в чужбина струва повече пари или както казват англичаните
"евтиното излиза винаги по-скъпо"
всичко най добро



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: yниkaтo]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 12:10



А това че от БРЦ нищо не казаха за защита маи си е бая показателно, добре че навремето точно в Дружба ме уплашиха с лошо отношение и непосмях да си сложа газовата там...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.