Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 11.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема газова уредба за Германия  
Авторyниkaтo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 19:32



здравейте, значи искам да си сложа газова уредба за пропан бутан на колата, с която после ще трябва да мина на технически преглед в Германия. Знае ли някой има ли лицензиран сервиз в София или страната, който да издава сертификат с контролен номер, който да е валиден в чужбина.
ще съм много благодарен за всеки компетентен отговор и евентуално телефон на този сервиз. мерси



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: yниkaтo]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 07:37



Приятели германци си купиха и монтираха тук , но за узаконяването трябваше в Германия да действат , а може и нелегално да си ги карат на газ , но не вярвам .



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: yниkaтo]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано14.10.06 11:54



www.brc.hit.bg
vsichki sertifikati



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: yниkaтo]  
АвторTaratorko (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 23:03



За техническия преглед в Германско, не мога нищо да ти кажа :-(
Но след като бях в "търговски" взаимоотношения с BRC България свързани с монтажа на АГУ на автомобил в чужда регистрация и Г-н Главния Инженер, Неговия Началник и целия Колектив Майстори ме вкараха в ТАКОВА ПРИКЛЮЧЕНИЕ, дето ви е бедна фантазията да си го представите - така, че те съветвам - БЯГАЙ ДАЛЕЧЕ от Официания представител на БРЦ за България.
Това, че все още не съм си описал приключенията с тях - го дължат единствено и само на това, че вече трети месец чакам да ми мине и да се отърва от емоциите и да мога да опиша приключението с тях хладникръвно и обективно.
По нататък и пти интерес - повече!
Но Момчета, повярвайте на "патил" - Официалния представител на BRC за България разполага с екип който не става за НИЩО!!!



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: BRC]  
АвторTaratorko (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 23:11



След всичко което направихте на бялата Омега - все още имате наглостта да се рекламирате????????????????????????????



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: Taratorko]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано17.10.06 00:19



Само мога да кажа че Тараторко (Кирил) е свестен човек и живее в Английско. Не съм забелязал да има склонност да лъже.

Изводите всеки сам да си ги прави.




Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: Taratorko]  
Авторnikoi (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 16:23



И аз подкрепям това мнение.Скоро ще опиша колко некадърно бе монтирана уредбата ми в дружба.



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: Taratorko]  
Автор PRR (Гневен)
Публикувано18.10.06 12:30



А ние ще чакаме за историята! Много ги обичаме такива




So What?

Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: nikoi]  
Авторyниkaтo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 11:25



благодаря за сериозните мнения,
ще си спестя ядовете,
май не е случайно, че в чужбина струва повече пари или както казват англичаните
"евтиното излиза винаги по-скъпо"
всичко най добро



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: yниkaтo]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 12:10



А това че от БРЦ нищо не казаха за защита маи си е бая показателно, добре че навремето точно в Дружба ме уплашиха с лошо отношение и непосмях да си сложа газовата там...



Тема Re: газова уредба за Германиянови [re: l]  
Авторnikoi (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 23:13



Казано по-ясно при един и същи стил на каране на бензин харчи 5,6 на газ 10.За втори път ми пренастроиха ЕКУ-то и след пренастройката пак харчи толкова,върви по-малко и си минава на бензин когато си поиска.Правете си изводите.Нека да добавя,че направих лека интервенция(скъсих разстоянието на маркучите от инжекторите към тръбите от 38 на 18 см,при допустим по предписание до 15см дължина.Нека ,ако някой от БРЦ ми прочете поста,да ми обясни защо са оставили маркучите 38см???Нямах време да прегледам дали са наързали всички неща по електрониката правилно,но явно и до там ще се стигне.Колеги с обикновенни газови,на същият модел кола имат разход 6,5-7,а аз с инжекцион 10 и ми се подиграват....Лошото е,че не съм от софия,за да им вися на главата всеки ден.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.