Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 28.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема vapros za montaj na gazov injectionнови  
АвторDM (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 16:42



Kolegi,iskam da vi popitam niakoi najasno li e kakav bi bil efekta,ako duljinata na markuchite mejdu injectorite e po-goliama ot maximalno dopustimata 15-20 cm?Zasto triabva da sa maximalno kusi i v kakvo se izraziava razlikata?Povishen razhod,po-malko varvene na kolata,nepravilno i necialostno izgariane....?Kakvo bi stanalo,ako daljinata e 50cm primerno,taka che da se montirat na udobno miasto injectorite.Jasno e,che celta e maximalno kusi markuchi,no zasto?





Тема Re: vapros za montaj na gazov injectionнови [re: DM]  
АвторNVG (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 11:10



Ami zashtoto ako gi montirash w bagazhnika kato otwori inzhektora dokato stigne gazta do kolektora i klapana shte e zatworil, po tozi nachin gazta shte wleze w sledwashtia tzikal, no pak podadenoto kolichestwo gaz niama da otgowaria na momentoto sastoianie na motora. T.e. kel faida ot izhektziona. Obiknowen izparitel sashto podawa na oko:)
dobro li e obiasnenieto?:)



Тема Re: vapros za montaj na gazov injectionнови [re: NVG]  
АвторDM (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 12:55



Tova mi e jasno,no kakav ste e efekta?Po-malka mostnost,po-goliam razhod.neravnomerna rabota na dvigatelia..?Osven tova poniatieto" maximalno blizo" da vsmukatelnite trabi e otnositelno.Spored men bi triabvalo da ima maximalno dopustimo razstojanie,do koeto ne se vlijae rabotata,a ot tam nagore veche da se vlijae.Blagodaria!



Тема Re: vapros za montaj na gazov injectionнови [re: DM]  
Автормд (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 23:38



Ще ти дам следния пример: На Форд фиеста 1.3 2000г тръбите са така завъртяни че се наложи да пробиваме оттдолу и маркучите до инжекторите станаха 20см.Всичко е наред,НО когато се подаде рязко газ колата се замисля доста повече от на бензин.



Тема Re: vapros za montaj na gazov injectionнови [re: мд]  
АвторDM (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 00:20



Pri men sa 38 cm i kato podam gaz se iztrelva bez da se zamisli,varvi mnogo,no mi harchi 3,5 litra gaz poveche i se chudia kade e problemat.Realno moje da se skasiat,no vsichki gazadjii,kazvat,che bili dobre.Hem sa dulgi,hem sa dobre.Ta se chudia dali golemiat razhod idva ot markuchite ili ot nastroika na ECU-to ,ili ot dvete.Niakak si mi se vijda stranno na benzin da mi harchi 6,5 a na gaz 10,5.





Тема Re: vapros za montaj na gazov injectionнови [re: DM]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 08:31



На мен 'майсторите' ми ги бяха оставили около 45 сантиметра - резултата беше супер нестабилен празен ход, трудна настройка, забива носа на 1 и втора предавка при рязко подаване на газ и вобще проблеми които не би трябвало да ги има, нали все пак е газов инжекцион. След като ги намалиха на 20см всичко си дойде на мястото. Разхода също падна с половин литър. Все пак за какъв инжекцион става въпрос?



Тема Re: vapros za montaj na gazov injectionнови [re: z]  
АвторDM (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:02



BRC Sequent24. Aman ot maistori.Davash im edin kup pari i nisto ne vurshat.Mai ste triabva da si prerabotvam nestata i da proveria vsichki vruzki kak sa napraveni,a osven tova da si kupia i software





Тема Re: vapros za montaj na gazov injectionнови [re: DM]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 20:15



Софтуер аз мога да ти дам, направил сам си и адаптер и можеш да ползваш но ще трябва да си намериш хардуерната тапа, или пък да си го кракнеш


Ако имаш интерес пиши.



Тема Re: vapros za montaj na gazov injectionнови [re: z]  
АвторDM (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 00:34



kade da ti pisha?
Dai koordinati: ICQ,e-mail...



Тема Re: vapros za montaj na gazov injectionнови [re: DM]  
АвторDM (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 16:38



Kolega,kade se izgubi?Kade da ti pisha?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.