Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 03.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема газови инжекциони  
Авторнищo нeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 15:46



кажете колеги, от известно време ме навиват да сложа газов инжекцион на колата -опел с екотек мотор. Ама той бил към 2000 лв., а на еко-тека не можело обикновена агу или обикновена на метан. вярно ли е?колекторите ми са пластмасови



Тема Re: газови инжекционинови [re: нищo нeзнaeщ]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 18:32



http://www.fobos-bg.com/index.php?l=3.139.179



Тема Re: газови инжекционинови [re: нищo нeзнaeщ]  
Автор2 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 19:23



www.gigbg.com



Тема Re: газови инжекционинови [re: 2]  
Авторvanjo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 10:28



Навих се да си сложа такъв ГИГ. Знае ли някой къде в София монтират такива, защото на този сайт нищо не се споменава за сервиз



Тема Re: газови инжекционинови [re: vanjo]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано14.06.06 18:05



Е как няма


Инжекцион ЕООД
ул.Локорска 8
тел 02/9367721
GSM 0888 450085
инж.Любен Дойновски
ИЗВИНЯВАМ се на КОЛЕГИТЕ !!! Ако считате че е реклама моля модераторите да го изтрият
Моля "ВАНЬО" да се свърже или на пощата или по телефоните !



Тема Re: газови инжекционинови [re: injection]  
Авторvanjo (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 10:42



Ами аз писах на пощата но никой не отговори. Днес ще звънна по някое време. Просто на страницата не пишеше че това е сервиз, а и в друга тема някой спомена, че май в София още не ги монтират и за това си помислих че този адрес е само на представителството на фирмата. Щом е и сервиз - супер :)



Тема Re: газови инжекционинови [re: нищo нeзнaeщ]  
Авторg-man (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 16:33



Интересува ме дали си монтира такъв газов инжекцион и дали имаш впечатления как работи? Също така каква му е цената.

10х



Тема Re: газови инжекционинови [re: g-man]  
Авторнищo нeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 18:02



за сега се отказах. при сегашните цени на бензи/пропан-бутан/метан и цена за ги пропан-бутан 1800 лв, а метан 2800 лв сметнах, че ще се изплатят за около 35к км. при мен това са 2 год. каране /не слагам първоначалните нерви с реглаж и др. на уредбата/. между другото ще се насочвам към добрия стар дизел - нищо че и неговата цена хвърчи - при всички случаи ще ми гори по-малко от бензина, за вървенето може и да е повече от бензинката ми, а и цената на дизела все ще е по-ниска от А95Н. Ако съм ядосал някой от форума предварително се извинявам.
Поздрави



Тема Re: газови инжекционинови [re: нищo нeзнaeщ]  
АвторBobo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 15:12



Кажи от къде имаш тази информация за Газов инжекцион на Опел на цена 2000лв. Ако знаеш и сайта за намиране на информацията ще е по-лесно. Можеш да ми пишеш и на bobtod_1@abv.bg и на Skypе съм на bobtod от Монтана. Предварително благодаря.



Тема Re: газови инжекционинови [re: Bobo]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 23:50



за 4-цилиндров двигател ВРЦ е 1800лв.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.