Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 22.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема къде да си монтирам газов инжекционнови  
Авторbabis (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 23:53



Моля ви кажете ми къде в Пловдив мога да си монтирам газов инжекцион и каква марка бихте ми препоръчали.



Тема Re: къде да си монтирам газов инжекцион [re: babis]  
Авторboko (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 09:44



Препоръчвам ти Landirenzo-OMEGAS.От 1г.карам с нея и никакви грижи-нищо не пипаш,по нищо не разбираш,че си на газ,освен като отидеш да плащаш.Сервиза е срещу РУМ Изгрев-между блоковете.Момчетата там са много точни.Успех!



Тема Re: къде да си монтирам газов инжекционнови [re: boko]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 16:17



Az ste montiram tezi dni BRC sequent.Oste se chudia kade (dali da e v predstavitelstvoto im www.brc.hit.bg ili mi preporuchaha edin serviz,koito se namiral do predstavitelstvoto na citroen sled praktiker.



Тема Re: къде да си монтирам газов инжекционнови [re: babis]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 20:39



baza NORDIKS do magazin BRIKOLAJ . 0888800347 032/600666 ДИМИТЪР ЯНАДЖИЕВ



Тема Re: къде да си монтирам газов инжекционнови [re: babis]  
Авторbabis (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 02:02



Благодаря за съветите.Смятам да монтирам BRC Seqent на 4-ти километър до представителството на Ситроен.От много хора разбрах 4е това е уредбата и там най-добре работели.Но нека първо да монтирам и после ще споделя впе4атления.



Тема Re: къде да си монтирам газов инжекционнови [re: babis]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 13:15



Mai i az ste montiram tam.Haide da te pomolia,ako otidesh predi men da im poiskash telefon za koordinati i da pitash kolko pari iskat samo za montaja(poneje imam uredba),a az ne sam ot Plovdiv.

Blagodaria predvaritelno!



Тема Re: къде да си монтирам газов инжекционнови [re: dudulia]  
Авторbabis (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 23:33



Днес ходих до сервиза на 4-ти км. Намира се точно до новата сграда на ПУ-то.Записах се за другата седмица.Като отидох тъкмо правеха едно BMW с метанов SEQUENT не бяха го пуснали още ,но мога да кажа че монтажа е на супер ниво.Ако искаш отиди утре да го видиш ,до колкото разбрах ще го издават следобеда.Тогава ще разбереш за какво говоря.Ето ти телефона:96 89 26.



Тема Re: къде да си монтирам газов инжекционнови [re: babis]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 01:41



Няма да мога да отида,понеже не съм от Пловдив.Благодаря ти за телефона.Този сервиз също ли е представител на БРЦ?



Тема Re: къде да си монтирам газов инжекционнови [re: babis]  
Авторsuzuki (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 17:55



imam pitane za zamono injekzia za suzuki swift 1000,3 zilindra.kakva da bade uredbata kato marka i i niakakvi saveti za montaja.kolata e 99god. sofia. v_o@abv.bg



Тема Re: къде да си монтирам газов инжекционнови [re: dudulia]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 19:37



Az se otkazah ot montaj tam!Tezi me zastreliaha s cena.V Germania ste mi montirat po-evtino uredbata,otkolkoto tam!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.