Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 02.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и да ги кнови [re: oтkaтa]  
АвторNN (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 12:17



Един въпрос и от мен.
Има ли значение съотношението Пропан км Бутан в сместта.
Някъде четох,че през зимата нормалното е 60:40,а лятно време 40:60.
Реалността обаче е съвсем различна-всички газстанции продавали смес 18:82!
Така ли е наистина?



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и да ги кнови [re: 12O3]  
Авторkomi (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 08:59



това е добра идея само не съм съгласен с това че където зареждат таксита там да зареждаме и ние защото таксита зареждат там където е наи-ефтина а там където е наи-ефтина е наи-фалшива това го знам от опит тук при нас (Търновско има само 3 бензиностанции които не лъжат и имат хубава газ и това са Шел и ОМВ които се намират в Велико Търново и Лукоил който се намира в Лясковец иначе и мен са ме лъгали на 30л сам ми сипвали 31.5л и като почнат да ми обесняват че бутилката ми се е разширила ми иде да ги убия но идеяата за стикерите ми хареса



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и да ги кнови [re: 12O3]  
АвторПocтpaдaл (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 17:08



Лукойл който се намира до сградата на "Булстрад" АД в София, в близост до пазара "Красна поляна", газовата им колонка пълни със седем атмосвери налягане, което ни ощетява минимум с 15% на зареждане.



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и да ги кнови [re: Пocтpaдaл]  
Автор muxata66 (Don)
Публикувано15.01.06 13:06



ОМВ-то на бул.България след била което е ако уцелите да е светличко може и да имате късмет! Но ако Ви е направило впечетление на барометара им е сложена някаква лепенка та едва,едва да се виждат 5-10те атмосфи на които пълнят
ПП Нещо им нямам много вяра на тия барометари!!!



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и да ги кнови [re: muxata66]  
Автор javor_k (минаващ)
Публикувано15.01.06 18:21



Много съм доволен от ОМВ до входа на гробищата в Орландовци. Разхода ми е супер.



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и да ги кнови [re: javor_k]  
Авторallen (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 15:19



Ведъж ми свърши газта в бутилка и реших да сложа на първата бензиностанция малко(8лв - 8 лтр.) и после да долея в Шел (до моста Чавдар).
Бутилката ми е 90литра но събира максимум 80%, което прави 72 литра. След изминати 3-4 км. до въпросния Шел, казах да ми напълнят бутилката до горе и отидох на касата да плащам. Тогава се оказа, че са ми напълнили 94 литра газ, която не знам къде са събрали. Платих си и това е, но ни лъжат здраво.



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и данови [re: allen]  
Автор javor_k (минаващ)
Публикувано08.02.06 00:08



Газта на Петрол на бул. Ген. Данаил Николаев под моста Чавдар е много, много зле!!!



Тема Re: Вярно е !!!нови [re: javor_k]  
АвторAUDl_8O (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 06:35



Газта на Петрол на бул. Ген. Данаил Николаев под моста Чавдар е много, много зле!!!
В допълнение, около Нова година заредих 10 л. газ на тази бензостанция - не успях да изкарам и 60 км. на сух път. Сигурно лъжат и в количеството.



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и данови [re: 12O3]  
Автор Giovanni_st (непознат )
Публикувано08.02.06 22:14



Зареждам редовно от Рафа при Зеленчуковата борса (Слатина) и нямам основание да се съмнявам.
Също заредих при Еко до Дисниланд (бул. Вапцаров) и там така.
Постановката е следната - с бутилка 50л. от празна зареждам 50.5л газ (навремето направих глупостта да елиминирам защитата).
Лятото ако пътувам - зареждам "до горе" и карам, иначе - максимално пълня до 45л.!!!!!!!!!!!!!!!!1
Зимата - пълня "до горе".
Важно:
1. Пълни от "празна" бутилката
2. Посещавай по възможност ограничен кръг газостанции
Ееее, каква Европа ... , какви 5 лева.



Тема Re: Читва газстанциянови [re: 12O3]  
АвторTzani (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 17:39



Читава газстанция е Симона. Има една до ЛУК Оила на К.Величков и Д. Несторов и една на изхода от Люлин към Околовръстното. Като заредя там колата има значително по голяма мощност и до сега никога не са ми сипвали повече от колкото ми е бутилката :) ( нямам поплавък и се пълни до горе).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.