Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 30.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и да ги кнови [re: 12O3]  
Авторvaliop (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 11:49



по-лесно и по-малко време ще отнеме да се обяват читавите



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и данови [re: valiop]  
Авторmoryk (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 21:36



Съгласен да направим списък на читавите .Добро предложение.



Тема Re: Кълвача - Панчеревонови [re: 12O3]  
Автор4x4 (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 20:38



На връщане от Щъркела газта ми свърши и заредих на "Кълвача" - Панчерево.
Качеството на газта беше добро, но налягането на колонката беше ниско - около 5-6 Атм. Според колеги форумите при зареждане с ниско налягане колонките не отчитат точно?!



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и да ги кнови [re: 12O3]  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 21:36



На бензиностанцията на ШЕЛ на околовръстното на София, от О.Купел за Младост където движението е еднопосчно, не зареждайте. Първо няма монометър. Второ налагането е много ниско.



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и данови [re: lubo]  
Автор ivec6O (непознат )
Публикувано24.10.06 21:37



Lubo, интересно как, разбра че е ниско налягането като няма манометър?



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и данови [re: ivec6O]  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 22:16



При други газостанции когато се напълни бутилката и не се спре пистолета се чува едно тракане. Демек налягането в колонката е по-голямо от това в бутилката. Докато на посочения Шел след напълване на бутилката не се чу това тракане, просто пълненето спря. А и разхода се покачи.





Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и данови [re: lubo]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано26.10.06 13:44



Ей, аман от големи разбирачи - физици - теоретици във сферата на флуидите под налягане и видовете вибрации.

Между другото Шел е едно от местата където се осъществява много строг контрол.
Всяка бенз, пел се държи от някакъв бай хуй който е чисто и просто наемател, а над него е шел България. Ако недай си боже си позволиш като собственик на даден шел бензиностация да пипаш колонките и от шел България разберат, изхвърчаш веднага.
Да не говорим че фирмата който отговаря за колонките не позволява те да се пипат по никакъв начин освен в случай на сериозна авария.

Между другото: Точно на този шел преди год и половина изхвърча целят персонал заедно със шефа защото ги хванаха че са крадяли по около 50-60литра бензин на ден.
Колкото до мен, аз на шел зареждам изключително рядко, харесвам повече газта на ОПЕТ, но това съм го казвал вече.



Тема Петрол-Драгичево качествени измамницинови [re: PRlNCEZANDOR]  
АвторRichard Burns (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 09:57



Сега и аз да се включа в темата защото останах вцепенен в неделя.......
Връщайки се от Благоевград в неделя, газта ми започна да свършва 3-4 км преди Перник и с бавно темпо стигнах до Петрол точно преди Драгичево, причината поради която зареждам само на Петрол или на Лукоил-Петрол е че имам служебна карта само за тези бензиностанции.
И там като сложиха пистолета зареждането започна със скорост от 1 литър за 5 минути...................Погледнха (естествено вече беше късно) налягането на колонката.......4 и малко атмосфери.На 4 литра колонката спря окончателно.Вдигнах такъв скандал и им казах че няма да им платя-да си източват газта и след 30 минути разправии дойде шефа им-някакъв абсолютен рогач от Перник и ми обясни, че имало проблем и да съм си плащал че щял да вика полиция-изсипах 4 лева на стотинки по 10 и по 20 до колонката и си тръгнах.
Изводите оставям на вас



Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и данови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор PRR (Гневен)
Публикувано27.10.06 14:20



Колега,
не знам от къде имаш информацията за това колко се следи на Шел, но преди години карах една Шкода 120. Тая колица само с дизел не съм е карал а проблем с гаснене не е имала. С изключение на зареждане на Шел. Половин резервоар Шел и почваше мъката по всяко кръстовище. От тогава на Шел само козметика и кафе. А от скоро и без кафето, че по магистралата и това са развалили - хем скъпо, хем си го правиш сам (машина), хем гадно...
Поздрави


So What?

Тема Re: Да направим черен списък на газстанциите и данови [re: PRR]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано29.10.06 15:38



За кафето си абсолютно прав.
Информацията я имам от мой познати като единият от тях е управител на една бензиностанция. От него с времето научих системата им на работа и останах учуден че имат поне на хартия голяма организация с работата с клиенти.
Специално на тази бензиностанция където беше този човек просто мога да каже че е пълен абсурд да говорим за каквито и да е врътки.
Всика година идва някой който е уверен че колонката лъже и се заяжда, при такъв случй се викат някакви специалисти от някаква служба по измврвания. Е винаги излиза че на 20 лита колонката пуска 20,08литра например.
Това се е случвало поне 5-6 пъти за една година.
Не искам да им правя реклама, но на това съм бил свидетел все пак.
А също така и по въпроса за колонките, никой от шел няма право да ги отваря без фирмата по подръжка да е там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.