Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 02.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Software BRC + Kabel?нови  
АвторTarsa4a (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 11:57



Може ли да се намери някаде кабел + софтуер (може би с тапа или емулатор а най- добре с crack) за BRC че ми втрасна от Майстори...
Става вапрос за BRC - Sequent



Тема Re: Software BRC + Kabel?нови [re: Tarsa4a]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано19.09.05 21:11



за колко време че иначе струва пари (пълен комлект 300лв. за сервиз )

без авариен път на всички


Тема Re: Software BRC + Kabel? [re: 4oko]  
АвторTarsa4a (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 08:32



Нямам сервиз, аз съм любител... обичам да се ръчкам с колицата през свободното време...ама 300 кинта са ми малко множко (знам че всичко е пари...ама аз ги нямам).. все пак ти благодаря за офертата.



Тема Re: Software BRC + Kabel?нови [re: 4oko]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 10:34



Znam che vaprosa ne e za tuk no mozhem li da dobavim kam software i tapata i edin sequent ili sequent24 naprimer?
Mozhe i da povtariam kolegata ama i az ne obicham "MAJSTORI".



Тема Re: Software BRC + Kabel?нови [re: 4oko]  
Автор nqkoi1 (nepoznat)
Публикувано21.09.05 22:30



4oko,4oko ...........................................:):):):)

ne pitai staro, a patilo:):)


Тема Re: Software BRC + Kabel?нови [re: nqkoi1]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано23.09.05 18:39



ако се съберете 3ма и си купите едновременно уредбите мога да ви пиша за начинаещ сервиз и да ви подаря софта кабела и тапата а само софта също го подарявам отгоре на всичко за стартирането ще ви дам и тапа за кратко а понеже знам че сте българчета вие най-вероятно може да си направите едно кабелче и да кракнете тапата това съм го виждал с очите си ( ТОВА НЕ СЪМ ГО ПИСАЛ АЗ НЯМАМ НИщО ОБщО С ИДЕЯТА МОЛЯ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ АЗ СЪМ САМО ГАДЕН ТЪРГОВЕЦ КОЙТО ИМА ЗА ЦЕЛ ДА ВИ ВЗЕМЕ И ПОСЛЕДНИЯТ ЛЕВ)

без авариен път на всички


Тема Re: Software BRC + Kabel?нови [re: 4oko]  
Автор nqkoi1 (nepoznat)
Публикувано23.09.05 22:16



Toq put ne pozna nesme trima a vinagiu sam si rabotil sam,i sam startiral predi povece ot 10 leta,a tova kabelce i cofta predpoceton da si go kupq ot Joro predi mn godinki sega samo su dobavqm novi nechta i tezi de gi nqmam,mn malko sa vece markite za koito nqmam soft i kabeli,nichto cudno da obmenim nechtoa az ne sam po malko gadnicak ot teb

ne pitai staro, a patilo:):)


Тема Re: Software BRC + Kabel?нови [re: Tarsa4a]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 00:35



имам схема как се прави кабел



Тема Re: Software BRC + Kabel?нови [re: 4oko]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 01:14



4oko, 4oko, ako vsichki targovci biaha "gadni" kato teb, Bulgaria niamashe da e segashnia "Bulgaristan", niamashe "niakoi" da te pluiat po forumite, che testovite uredbi gi pridavash samo s 100 leva pechalba, a ne kakto na tiah im se iska pone s 750 leva.... i horata stiaha da si zhiveiat tuk, a ne da gledat kak da otidat da rabotiat v chuzhbina......
Blagodaria za ideiata! Serviz ne mi se otvaria za momenta .... no, ako te interesuvat po dalechni i perspektivni pazari za LPG oborudvane, bih mogal da ti se obadia.



Тема Re: Software BRC + Kabel?нови [re: a]  
АвторTarsa4a (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 08:11



Амиии.. много добре.. може и сами да си го направим.
Дай малко повече инфо .. интересува ме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.