Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 17.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Отчитане на газта чрез ключанови  
Автор J6B (непознат)
Публикувано04.09.05 16:13



На предишната ми кола ключа ми показваше колко газ има в бутилката и бях много доволен от тази екстра,сега смених колата и нямам тази екстра и ми липсва много,но самия ключ е BRC и има скала за показване на горивото 1+4 един червен и четири зелени но отзад сондата е обикновена и не дава сигнал на ключа,та мисълта ми е трябва ли да се сменя цялата сонда или се закрепя нещо допълнително към нея за да ми показва горивото,в един сервиз ми искаха 50 лева за тая екстра но така и не разбрах дали ще се сменя сондата или не защото смятах да си го правя самичък но ако сондата е 40-45 лева по добре да ида в сервиза...хич не ми дойде да погледна на старата кола как беше,само помня че показваше и отзад на бутилката и вътре на ключа цялата система беше lovato,помня че излизаше и едно кабелче с една бяла будса,мисля че беше двужилно.....незнам вие ще кажете.....
Благодаря предварително на всички



Тема Отчитане на газта чрез ключанови [re: J6B]  
Автор Gorchev (минаващ)
Публикувано05.09.05 00:49



Po princip kabelite sa tri - signal,masa i zahranvane.Sondata nai-veroqtno se smenq za6toto na talzi na BRC sus obiknovennata strelka trudno 6te stane da ti pokazva.Na lovato-to (az sum s takava) si ima buksa s 3 jici i si pokazva na klu4a 5 stepeni.Na brc-to mi puk ima samo strelka otzad i nqma buksa za kabel taka 4e po4ti siguno e 4e se smenq sondata s druga s buksa.



Тема Re: Отчитане на газта чрез ключанови [re: Gorchev]  
Автор J6B (непознат)
Публикувано05.09.05 11:27



Ясно значи смяна на сонда,той и аз мога да си я сменя,само някой ако ме ориентира колко пари е тази сонда,става дума за brc ключ



Тема Re: Отчитане на газта чрез ключанови [re: J6B]  
Автор nqkoi1 (nepoznat)
Публикувано06.09.05 21:46



Nqkoi ot italy klucovete imat programa s koeta ako ima datcik na sondata da se podvrjat kam kluca i schtiq da se nastroi ,naprimer klucovete na LANDIRENZO model: 094M i 096M pozvolqvat da se otcitat condi s signali ;0-90 oma,LANDIRENZO,s sveto diodi ,rid kontakti.no nai dobre se obrnete kak otorizitanite servizi za saotvetnata marka gazova sistema



Тема Re: Отчитане на газта чрез ключанови [re: nqkoi1]  
Автор J6B (непознат)
Публикувано07.09.05 13:19



Значи с една дума трябва да търся сонда brc,като ключа,да може да съвпаднат....



Тема Re: Отчитане на газта чрез ключанови [re: J6B]  
АвторHeno3HaT (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 20:07



Значи на БРЦ сондите с датчик са с една интегралка малка с 3 извода "линеен датчик на Хол" UGN3ХХХ (не помня цифрите) с 3 извода е плюс маса и сигнал.
Захранването е 5 волта :(
Моя ключ не беше БРЦ и подаваше 12 волта та... сега вече нямам датчик :)
Лошото е че неможах да намеря такава интеграла в СтараЗагора.
Ако можете в София да я намерите...



Тема Re: Отчитане на газта чрез ключанови [re: J6B]  
Автор nqkoi1 (nepoznat)
Публикувано07.09.05 22:24



moeto mnenie ce neti trqbva multiklapan,a samo datcika(peperudkata) koqto otcita

malko kuku za vrzvane:):)


Тема може и със стъклото на нивомеранови [re: nqkoi1]  
Авторmoжe (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 23:03



продават се стъкла за нивомерите вероятно с ридампули и показва със светодиодна скала на таблото колко ти остава. Смяната може да си направиш сам



Тема Re: може и със стъклото на нивомеранови [re: moжe]  
Автор brock (Mondeo 1.6 16V)
Публикувано12.09.05 18:10



Дай адрес където се продава подобно нещо



Тема Re: може и със стъклото на нивомеранови [re: brock]  
Автор J6B (непознат)
Публикувано13.09.05 11:51



Да и за мен ще бъде интересно,а ако някой ми каже и колко струва цялата сонда още по добре...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.