Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 28.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Една много интересна тема за БРЦ - България ..."  
Автор tabakoff (непознат)
Публикувано24.08.05 12:54



Здравейте. Този линк го намерих във

... колегата е прав - наистина, да се смеем ли, или да плачем!





Тема Re: "Една много интересна тема за БРЦ - България ..."нови [re: tabakoff]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 16:05



Мдаааааааааааааа маи си е точно така, аз имам страшно лошо впечатление от некав дето не щя и да ми погледне колата даже....... е верно че беше събота ама:
- Работеха все пак
- не му пречи да се държи добре...:((((
- Каката на телефона баси увъртането му удари като я питах ще ми сложат ли К... незнам кви си инжектори(японски) и колко струват.
- А тва като питам в прав текст дали ще ми свалят всмукателния колектор за да го надупчат(алуминиев) е леле кви обяснения беха не е истина яко увъртане падна... Мда кои ти ще се занимава със сваляне дуп4ене му е цаката па после ква ли е тая стружка забита в буталото ....



Тема Re: "Една много интересна тема за БРЦ - България ..."нови [re: A]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано24.08.05 21:18



Отдавна съм се оплаквал тук че имам чувството че газджиите са много негостоприемни хора.
А и знаете ли какво ми прави впечатлени - дори много да ги бива да връзват бутилки, ключове и т.н., малко да мръднеш от тяхната област и яко запецват - някой де не всички. Едва ли не като го попиташ газаджията, сега дали е добре да си сменя капачката на делкото, а след малко разбирам че онзи кажи речи не знае за какво служи делкото - това накратко.

АЗО


Тема Re: "Една много интересна тема за БРЦ - България ..."нови [re: tabakoff]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано25.08.05 08:31



Лоша работа! Аз имам отлични впечатления от фирмения сервиз на BRC в София, но това беше преди повече от 3 години и половина. Тогава нямаше каки и приемна, имаше 2 момчета, дето си разбираха от работата и не помня на някое от тях да съм говорил с гърба.

Но явно с течение на времето нещата се се развили в "нормална" посока .



Тема Re: "Една много интересна тема за БРЦ - България .нови [re: VladoR]  
Автор necam (непознат )
Публикувано25.08.05 14:54



Мммммм даааа!
И аз имах среща с този така наречен майстор. Исках само да попитам за един изпарител, а дой дори не си направи труда да ме погледне. Изгрухтя нещо от, което стана съвсем ясно, че не е интелектуален феномен. Че има глава само колкото да дъвче дъвка и да пази равновесие едновременно!



Тема Re: "Една много интересна тема за БРЦ - България ..."нови [re: tabakoff]  
АвторГУEHДO (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 16:44



Скоро минах през някои от премеждията описани от човека с Нисан :)
Това за гърба е 100%, - понякога трябва да ходиш като поклисар след т.нар. майстори за да получиш някакво сумтене за отговор, на според теб не маловажен въпрос.
Любезността на едната от приемната също е клоняща към 0 (може би както се изрази един познат - недое..а е явно - но защо това трябва да е мой или на някой друг клиент проблем?!)
И на мен ми бе обяснено от "майстора" - вероятно за този гръб говорим и двамата - че е нормално на газ 2л. повече да харчи - пък и повече от два литра... - опитах се да вмъкна, че имам приятели които карат колите си на газ от дълго време и разходите им се доближават до тези на бензин - но не - "няма такова нещо... лъжат!!".
Реглаж на газанализатор-а се оказа - едно към гьотере - върнах се след няколко дни с разход 16/100 - беше ми казано че реглажа е 7лв., нищо, че техен човек го е направил лошо (или по-скоро не го беше направил).
И други нещица които не ми се описват, че ще стане дълго....
Изобщо - БРЦ уредби - Да ,
БРЦ сервиз - за непокисти и мазохисти може би... !!! за останалите - спестете си нерви и главоболия!

П.С. аа и да знаете - ако има проблем с вашето АГУ - проблема е или защото не сте си сменили въздушния филтър или по запалването, но със сигурност НЕ Е от неправилна регулировка на редуктора и в никакъв случай НЕ Е от дефект в някой от елементите на системата - изключено!!! айде лек ден и по-весело ... !



Тема мдааа ...нови [re: ГУEHДO]  
Автор Tarambuka35OO (ентусиаст)
Публикувано25.08.05 16:55



мда, това вече от няколко човека го чувам за тоя сервиз, вкл. от един колега...

май извода е - избягвайте го



Тема Re: "Една много интересна тема за БРЦ - България ..."нови [re: tabakoff]  
АвторMega (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 22:39



Колеги, всичко се крие в една дума " България"! Шел => Шел България, BRC => BRC България и т.н. Това е цялата работа. Тука всичко е в гъзЪ!

Аз за това си монтирах сам АГУ-то и нямам проблеми. Нищо не си спестих и всичко работи перфектно. Колата е Венто с 2E мотора.



Тема Re: "Къде е този сервиз на BRC - България ..."нови [re: tabakoff]  
АвторPancer (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 07:11



Къде е този сервиз на BRC - България ?



Тема Re: "Къде е този сервиз на BRC - България ..."нови [re: Pancer]  
Автор Tarambuka35OO (ентусиаст)
Публикувано26.08.05 10:51



в София, в ж.к. "Дружба"...
не ходи там :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.