Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 10.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Размисли за моето АГУнови  
Авторнж (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 19:57



Сега се връщам от сервиза. Там за съжаление не можаха да решът проблема врътвайки нещо.... Сега искат да им я оставя да я гледат по-дълго време.
Та в общи линии проблема ми е, че колата не върви когато е загряла и колкото по-загряла е толкова по лошо е положението. Майстора твърди, че не може да има разлика между топло и студено.
Така и моите мисли Почнах да се чудя дали не са забравили да ми сложат емулатор. Доколкото знам компютъра не чете датчици докато колата не загрее мисля че чакаше 70 градуса. Та като се включи компа да се ошашква от показанията на сондата. Но пък другата мисъл е че 70-градуса се достигат бързо а ефекто при мен се получава като позагрее добре. Т.е. да се бърка изпарителя от температурата и като отвори термостата големия кръг и се загрее антифриза и там т.е. се нагрее и водата влизаща в изпарителя. Всъшност незнам на кой кръг е вързан тоя изпарител.
Дали едното от двете ми предположения е вярно или проблема може да е някъде съвсем другаде?
Колата е Ескорт 1,6 зетек а газовата е Ловато сложено преди 600 километра.



Тема Re: Размисли за моето АГУнови [re: нж]  
Авторimitev (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 23:15



обикновено това е свързано с природада на изпарителя - топъл и студен пуска различно количество газ.

Трябва да ти я настроят гореща...



Тема Re: Размисли за моето АГУнови [re: imitev]  
Авторнж (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 23:52



Eми той гореща я настрои. Даже не ми повярва след теста че не върви. Качи се да пробва и след 5 метра каза докарай я по-рано а не в 6 вечерта явно очаква да има голяма борба...



Тема Re: Размисли за моето АГУнови [re: нж]  
Автор PRR (Stranen)
Публикувано30.06.05 10:31



Ne si samo ti s toia problem! I az se oplakwam ot sashtoto . Kato e goreshto ne warwi Ne e ot nastrojkite na AGU-to. I na benzin e sashtoto. Sutrin dokato e studeno warwi dobre. Po obed w vegite bramchi i ne warwi I na benzin i na gaz.....
Mnenia po waprosa mnogo. IMitev kazwa smesta, az imam podozrenia che pri goresht wazduh prosto kisloroda e po-malko i saotwetno moshnostta i t.n. Koj kriw, koj praw ne znam no si go ima kato problem.....
Az lichno se primirih i si ia karam taka....
Uspeh!



Тема Re: Размисли за моето АГУнови [re: PRR]  
АвторGlupi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 15:16



I az imam chuvstvoto che moeto Tipo e po pargavo kogato oshte ne e zagrialo..
zagree li i kolata stava po tromava.
Stava vapros za rabota na benzin...

Kофти работа..



Тема Re: Размисли за моето АГУнови [re: Glupi]  
Авторsexn (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 23:08



пак казвам неразбирам кои знае колко но съм чел и чувал че подобен проблем се появява от катализатора иначе не виждам никва логика



Тема Re: Размисли за моето АГУ [re: sexn]  
Автор vanev (познат)
Публикувано07.07.05 08:12



здравейте!! и моята МАЗДА 323/ без катализатор/ го има същия проблем и ве4е 3 год. никой не ми каза как да и въздействам 4е да въври добре и загряла! Та с интерес ще следя развитието на темата!!! Късмет на всички!!!



Тема Re: Размисли за моето АГУнови [re: vanev]  
Автор NlKJAMa ()
Публикувано07.07.05 09:57



На моите газаджии им избягал човека на газанализа....
Та за момента само наблюдавам и събирам впечатления.
В общи линии изводите ми до тук са че проблема е от нагряването на въздуха който се засмуква за работатат на двигателя. Хладните дни се отразиха много добре. Планирам по-дълго пътуване та ще придобия по-широки впечатления.

SW Explorer


Тема Re: Размисли за моето АГУнови [re: NlKJAMa]  
Авторrsv. (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 17:58



Просто този проблем го имат бензиновите коли- аз имам р19 с карбуратор и докато двигатела не загрее до нармалната температура като го настъпя и се чувства как има ряз oт-100-110 на 5та , а като позагрее и вече става една народна песен....



Тема Re: Размисли за моето АГУнови [re: rsv.]  
Авторgonzo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 18:55



Защо не опиташ да откачиш маркуча, или тръбата преди въздушния филтър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.