Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 12.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ;)нови [re: peshehodec]  
АвторMoндeo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 18:55



Не знам дали е от 16-те клапана, но след една година каране на Метан и мойта кола започна да киха. Отидох на диагностика, вързаха я към комп-а и там се виждаше бедна горивна смес и много бедна горивна смес. Майстора нагласи свободния ход така че СО2 на газ и бензин да си приличат и край на кихането. На всичко отгоре се подобри и динамиката, а и се оправи един друг проблем който имах - когато ми свърши метана и мина на бензин, на свободен ход ми държеше 2000-2500 оборота. Колата харчи незначително повече, но пък проблемите изчезнаха. Надявам се да съм бил полезен.



Тема Re: ;)нови [re: peshehodec]  
Автор krasidd (bash budala:)))
Публикувано08.07.05 11:25



ne sega niamama problemi, ne znam za6to pru teb e taka, 4oko tam ne moje li da gi opravi tia ne6ta. na men mi garme6e vav filtara mnogo predi, ama sled kato hodih na edin kup maistori i nikoi nema6e softwere za moito landy-i sled vartene 30min na vsevazmojni klapan4eta ne6tata se opraviha:))

SSDD


Тема Re: METAN- Mnenia ot realni potrebiteliнови [re: Ascona83]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 23:53



trebva da ti kaga che otdavna durga na tvoeto mnenie osobenno! na Choko chest mu pravi che e iskren!Ei tova e maistor! To maistora trebva da e purvo chovek shtotoinache stava turgash...i prestava da e maistor...
smetam da vi poslusham......dano da ucelia maistor !
Ai choko shto ne slagash i propan butan kakto si mi spechelil bezapelacionno doverieto shtiah da dopripkam oshte utre pri teb......da si zapisha chas de:)



Тема Re: ;)нови [re: krasidd]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 00:17



Аман от "скакауеци бе"!!!
Научи се да пишеш! Не може да слезеш от дървото и да се качиш в кола!
....а искаш и тя да вози евтино....не може!!!
Отдавна си задавам въпроса - може ли цървулът да стане обувка и отговора е все един и същ!



Тема Dali skoro shte ima na 100 km metan stanciiнови [re: 4oko]  
Автор blkfan (новак)
Публикувано15.07.05 21:06



i dali si zaslujava da se slagat golemi i tejki butilki ???



Тема Metana maj vinagi shte e po-evtin pone 2 pati otнови [re: peshehodec]  
Автор blkfan (новак)
Публикувано15.07.05 21:14



Taka che ostava metan stanciite da se pojavjat na 50-100 km i problema s tejkite butilki otpada.
Tromavosta mislja dopalnitelni uskoriteli koito slagat ako sa dobre nastroeni predpolagam che shte se preodolee.



Тема Re: Dali skoro shte ima na 100 km metan stanciiнови [re: blkfan]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано18.07.05 00:04



зависи колко караш а на 100км скоро едва ли нека първо ги направим на по 200

без авариен път на всички


Тема Re: METAN- Mnenia ot realni potrebiteliнови [re: TERMlNATORA]  
АвторKra_si (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 11:51



VIe hybavo si obsyjdate za i protiv metana.
No li4no az nerazbrah o6e koe e po-dobre Propan bytan ili Metan.
Na PB sym karal dosta i sym dovolen no kakto vsi4ki znaete kolata se skopqva za da ima po-maluk razhod na gorivo.Za metana sym 4el samo statii v vestnici no te ne davat prakti4na informaciq.
Stiga s tezi ob6i prikazki.Vreme e nqkoi,koito ima Metanova yredba v kolata si da spodeli:
1.Razhod na kolata na 100km.
2.Teglo na bytilkata
I togava vseki da napravi svoq pravilen izbor.
Blagodarq vi predvaritelno za infoto.



Тема ???!??нови [re: Kra_si]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 17:55



ti kade 4ete6.....................?



Тема Re: ???!??нови [re: krasidd]  
Автор odit ()
Публикувано19.07.05 14:24



Pregledai foruma po-podrobno i shte otkriesh vsi4ko za koli varviashti na metan! Shte ti kaja samo 4e ot 6 meseca sam na metan i ne sam slizal ot kolata! Nalagat se niakoj podobrenia za da se korigira agala na zapalvane i kolata da e sas sashtata moshnost no pri tazi cena i mn karane metana, alternativa oshte niama! No kakto kazaha po-gore vseki sam si preceniava! Za pove4e info se obarni kam 4oko!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.