Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 11.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Търновонови [re: Meтaн]  
АвторBapнeнeц (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 11:22



Цитат на Метан:
Тая в Севлиево, не е "изпърдяла", напомням,че налягането на зареждане е 200 бара и не спекулирайте с това, който иска да минава повече километри да си сложи по-голяма бутилка.
Научете се да мислите правилно, господа! Стига с тия евтини балкански морафети.


Какви мурафети? Какво неправилно мислене?
Имам две бутилки по 40 литра, общо 80. Когато нямаше газ на Севлиево стигах 40-50 км след Търново след зареждане на Горубляне. Това са 260-270 км. Като съм зареждал преди на Севлиево съм стигал до метанстаницията във Варна.
Сега ми сипаха 10 кила, и още 3-4 в бутилките, и да не мога да стигна до Варна правилно ли е?



Тема Re: Търновонови [re: Meтaн]  
Автор fiatbrava (непознат )
Публикувано05.09.06 23:50



Кави мурафети, какво балканско мислене, какви 200 бара - от София стигам до Севлиево, а като зареда в Севлиево не стигам до София.



Тема Re: Бургас-тзъкнови [re: lz3dq]  
Автор P97 (непознат )
Публикувано06.09.06 06:30



Колега май те заблудих неволно. Тази до Метро още не работи, аз имах впредвид тази в Камено.



Тема Re: Бургас-тзъкнови [re: P97]  
Авторlz3dq (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 14:48



да найстина още не са я пуснали в Бургас , колонките стоят с лепенките. зареждайте на КАМЕНО - 0.90ст.



Тема Re: Бургас-тзъкнови [re: krasidd]  
Авторlanciadedra (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 12:38



В Бургас вече се продава метан на бензиностанцията на Лукойл до Метро, на изхода за София. Цената е 1.03лв.



Тема Re: Бургас-uraaaaнови [re: lanciadedra]  
Автор krasidd (bash budala:)))
Публикувано20.09.06 10:50



mnogo dobre:)))))



Тема Re: Бургас-тзъкнови [re: lanciadedra]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 14:08



Майката - към Дебелт също





Тема Re: Бургас-тзъкнови [re: a]  
Авторla_gata_negra (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 17:55



Здравейте, искам да ви кажа, че вече работи колонката за метан във Бургас на бензиностанцията на Лукойл. Заредих в сряда на връщане от почивката . Нямаше нито една кола, супер спокойно беше.



Тема 8-ма метанстанция в Софиянови [re: la_gata_negra]  
АвторПK (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 16:53



Чух че е пусната осмата метанстанция в София - на Галилео, в двора на хладилния завод. Има ли нещо вярно и как се стига до нея?



Тема Re: НОВО-само за адреси на метанстанциинови [re: Шkoдa]  
Авторpaздвoeн (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 20:13



Някой знае ли нещо за строяща се метанстанция в Хасково ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.