|
|
|
Тема
|
Колко ви харчи газовия инжекцион?
|
|
| Автор | бoko (Нерегистриран) |
| Публикувано | 16.06.05 19:21 |
|
|
Който е с газов инжекцион нека сподели,колко му е завишен разхода на газ спрямо бензина.Моя е 15-20% повече от бенза ,за Landirenzo Omegas.Бях чел,че разхода е с 5% повече за същото вървене,както на бенз.Майсторите ми казаха,че това не било за нашата газ и разхода ми бил нормален.
| |
|
Тема
|
Re: Колко ви харчи газовия инжекцион?
[re: бoko]
|
|
| Автор | лekc (Нерегистриран) |
| Публикувано | 16.06.05 19:58 |
|
|
Уплаши ме........ пак аз мислех да си монтирам такова чудо, колега колко ти струва удоволствието и каде го монтира ако не е таина
| |
|
Тема
|
Re: Колко ви харчи газовия инжекцион?
[re: бoko]
|
|
| Автор | ivo_9 (Нерегистриран) |
| Публикувано | 16.06.05 20:47 |
|
|
V www.lrenzo.hit.bg e predstavitelq na renzo za bg. Ne e zle da se konsultira6 s nego .Tam ima i servizi koito moje6 da se oburne6.
Uspeh

| |
|
Тема
|
Re: Колко ви харчи газовия инжекцион?
[re: бoko]
|
|
| Автор | дaнчo (Нерегистриран) |
| Публикувано | 17.06.05 13:09 |
|
|
колега,пробвай други газстанцй,ако има някакви регулировки ,ги направете
то е грехота да се дадат толкова пари и пак да гори колкото обикновенна газова уредба.....
| |
|
Тема
|
Re: Колко ви харчи газовия инжекцион?
[re: бoko]
|
|
| Автор |
vsx16v (Xantia) |
| Публикувано | 17.06.05 15:05 |
|
|
Моя инжекцион е BRC sequent , колата е Citroen Xantia 2.0 16v 150 коня ...
По принцип няма как да го измерим точно завишението, защото не съм успял да засека точен разход както на бензин, така и на газ. Един ден си правих гавра, заредих до горе бензин и карах с постоянна скорост от 90 км/ч продължение на 50 км. После пак зареди и се оказа че колата е изхарчила 6.8 на 100.
Иначе обикновено ми харчи 9/100 бензин и 10/100 газ смесено, при градски условия през зимата стига до 14 бензин, газ не съм мерил...
Иначе според мен 10-15% е нормално. Верно, гори толкова колкото обикновената газова, но върви доста повече и там е разликата. Аз имам приятел с подомен на моя мотор 2.0 8v, същата кола като моята. Той кара на газ, но е с обикновена газова. Разхода му на газ е като моя, но като се кача на неговата кола усещам колко по-слабо върви и как е спъната. Така че общо взето нещата стоят логично, и газовия инжектион си върши работата по чудесен начин.
Редактирано от vsx16v на 17.06.05 15:06.
| |
|
Тема
|
Re: Колко ви харчи газовия инжекцион?
[re: бoko]
|
|
| Автор |
Genius! () |
| Публикувано | 17.06.05 15:41 |
|
|
На мен ми харчи към 10/100 газ градско по последни данни. На бензин не знам колко харчи. Преди да сменя ламбда сондата беше 12-13 някъде. Ако някой ме спонсорира за пълен резервоар -- ще му кажа колко е сега 
| |
|
Тема
|
Re: Колко ви харчи газовия инжекцион?
[re: vsx16v]
|
|
| Автор | valio (Нерегистриран) |
| Публикувано | 18.06.05 09:00 |
|
|
mi tq negowata si e po slaba s blizo 30 konq
| |
|
Тема
|
Re: Колко ви харчи газовия инжекцион?
[re: Genius!]
|
|
| Автор | valio (Нерегистриран) |
| Публикувано | 18.06.05 09:04 |
|
|
razlikata e po 2 prichini
1: na gazostanciqta ne ti sipwat tolkova kolkoto pishe na kolonkata
2: gazadjiite gi murzi da pravqt nastroiki
tui kato tochka 1 ne mojesh da q opravish se postarai vurhu tochka 2 i razlikata shte stane 9%
| |
|
|
|
|