Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 03.07.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пипай за бога, пипай!!!нови [re: stanko]  
Авторc16se (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 10:26



Октановото число показва колко повече може да се компресира сместа преди да се подаде искра а не колко бързо изгаря сместа



Тема Re: Ima li znachenie OKTANKOREKTORA ZA GASнови [re: ц16ce]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 11:38



не си прав, газта понеже издържа на по-голямо сгъстяване без детониране(високо октаново число) и гори бавно е хубаво да се пали по-ранно, точно това което прави октан коректора на 98, подава по-рано искра



Тема Re: Пипай за бога, пипай!!!нови [re: c16se]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано17.06.05 17:49



АУУУ така ли било?

АЗО


Тема Pipam vnimatelno sled kato pitamнови [re: c16se]  
Авторdelivero (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 18:48



Momcheta molkoto i da vi se vijda stranno oshte ne sam nameril vreme da si naprawia EKSPERIMENTA.
Siguren sam che niama da ima problem da probvam i che rezultata shte bade minimalen taka az mislia :)

Malko Info:
hodih do moreto Blagoevgrad Albena Albena Blagoevgrad
sreden razhod 8.1l gas/100km nachin na shofirane normalno kadeto pozvoliava 120-140km/h ( na gas digna 170km/h a na benzin 160km/h hahaha)

Astra Kombi 1,4i 95g gazova uretba BRC AT90
towa e to mnogo ili malko ne znam karah spokojno za 1400km dadoh 85lv i towa mnogo me ustroi kato cena :)
gazovata mi e nova. ot 3 meseca sam na gas i se rodih.
daje s vasha pomosh VECHE GASNE NORMALNO
Blagodaria na vsichki



Тема Re: Ima li znachenie OKTANKOREKTORA ZA GASнови [re: ц16ce]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано18.06.05 07:20



Май бъркаш какъв ъгъл се добавя . Точно с добавяне на допълнително ПРЕДварение се помага на това че газта гори по-бавно.
Колкото до ефекта: аз съм с JetSpark и ефекта на разхода е минимален, ама на по-ниски обороти разликата е чуствителна във вървежа. Така че с 98 ощаквам ефекта да е още по-малък



Тема Re: Pipam vnimatelno sled kato pitamнови [re: delivero]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано18.06.05 11:01



Абе приятел незнам за какво време говориш при условие че операцията се извършва точно за 30секунди, не се притеснявай да пипаш такива елементарни неща, този октан коректор е направен в крайна сметка с идеята да може да го пипа и шофиращия, а не само майстор.

АЗО



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.