Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 30.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема газов инжекционнови  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 22:16



Моля кажете къде в София се продават и монтират газови инжекциони?!
Мерси.



Тема Re: газов инжекционнови [re: diver]  
Авторaзo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 09:03



www.gig.dir.bg мисля че беше така гига, а иначе и BRC слагат и landirenco, някъде тука някой им беше написал интернет адреса.



Тема Re: газов инжекционнови [re: diver]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано28.04.05 09:40



И на Руй планина 3 слагат.

Зависи какъв точно си склонен да сложиш...

VOLVO FOR LIFE


Тема Re: газов инжекционнови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 17:59



LANDIRENZO I BRC sa nai dobri az slogih landirenzo i ve4e vtora godina i 90000 sam bez problem.lrenzo.hit.bg



Тема Re: газов инжекционнови [re: diver]  
Автор red__man (ПИЧ)
Публикувано02.05.05 21:22



Виж това:http://www.eurogas.hit.bg/web/index.htm

Има само един отбор.........целият червен,той ще бъде шампион!!!


Тема Re: газов инжекционнови [re: red__man]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 09:33



Мерси, ама ставаше дума за газов инжекцион, а тия пичове монтират конвеционални уредби.



Тема Re: газов инжекционнови [re: diver]  
Автор Genius! ()
Публикувано11.05.05 11:09



Az okolo mesec chetoh i pitah i vchera mi montiraha GIG 3 Satellit (niama ia na site-a oshte) pri eng. Liuben Doynovski

.

Kato pokaram malko shte dam mnenie za samata uredba. Inache choveka, do kolkoto moga da precenia, e izkliuchitelno svesten.

Vchera, kato probvahme bavarkata malko izvan Sofia ne hvanah razlika v uskorenieto na gaz i na benzin. Varti gumi ta pushek se vdiga Ako niakoi go interesuva -- stava vapros za BMW 318i 1987 godina E30 s M10 dvigatel.
(za ne-fen-ovete na BMW -- pulna injection).

Haide, sas zdrave.



Тема Re: газов инжекционнови [re: Genius!]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 19:27



Мерси колега,
аз май говорих с този човек и той ми обяви 600$ за системата без бутилката и монтажа. Кажи моля, колко се върза цялата работа.



Тема Re: газов инжекционнови [re: Genius!]  
Авторdh (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 22:59



priqtel, moje6 li da spodeli6 kolko se izrasi za tozi GIG 3... ako ne smqta6 4e ne e nahalno ot moq strana da pitam.



Тема Re: газов инжекционнови [re: diver]  
Автор Genius! ()
Публикувано12.05.05 16:01



Ami moga da vi kaja kade mi slijiha butilka ( 60 litra, bulgarska, na ostanalite djadji po neia, deto ne gi znam tochno kak se kazvat, pishe Lovato ) sreshtu 177lv za 2 chasa. Tova vkliuchva vsichko v bagajnika plius trabata do pod prednia kapak.

Ottam natatak -- pri Liubo v Orlandovci. GIG kakto ste razbrali veche -- $600, koeto e 900lv. Oshte 150 lv za montaj na GIG -a, za 10 lv. beshe sipal gaz da test-va kolata i da ia nastroi i oshte niakakvi drebolii.. Na men lichno mi izleze 1100 lv. pri Liubo + 177 za butilkata i tam drugite neshta okolo neia ( pak pri Liubo, samo che drug Liubo... Chudia se dali vsichki se kazvat Liubo? ).

Obshto -- 1277 bulgarski levcheta.

Znam, che ne e malko.. Oshte poveche kato se ima predvid, che kolata ia vzeh za 2800.. Gazta mi izleze kolkoto polovin kola, kakto kaza edin priatel... No se izplashta.. Nali taka? Az lichno sam si smetnal, che za okolo 10K kilometra shte si izplatia GIG -a.. za oshte 25K -- shte si izplatia i bavarkata, i novite gumi, deto i kupih

Taka che -- bezavariino na vsichki i do skoro.

Ako ima oshte nesheo -- shte pisha..

P.S. Zasega samo moga da kaja, che prevurtam gumi i na 3-ta kato pusna riazko saedinitel.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.