Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 24.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ВПЕЧАТЛЕНИЯ от GIG - оветенови  
Авторamatjora (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 13:49



Видях, че миналата година няколко колеги са си сложили руската система ГИГ.
Споделете някакви впечатления, проблеми и т.н.
Благодаря предварително!!!!!



Тема Re: ВПЕЧАТЛЕНИЯ от GIG - оветенови [re: amatjora]  
Авторamatjora (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 09:59



Съвсем никой ли няма с газов инжекцион Громико



Тема Re: ВПЕЧАТЛЕНИЯ от GIG - оветенови [re: amatjora]  
АвторJeep (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:51



Иди на 61 страница.



Тема Re:Грешка !!!нови [re: amatjora]  
АвторJeep (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:58



Извинявам се.Страницата е 71-ва



Тема Re:Грешка !!!нови [re: Jeep]  
Авторamatjora (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 10:16



Благодаря, намерих ги.
Но тази информация е доста стара някъде около 20 стр. има и други мнения, но ми се искаше да чуя по - нови отзиви за уредбите.



Тема Re:Грешка !!!нови [re: amatjora]  
Автор gsi_burgas (агу+ел.)
Публикувано03.04.05 22:49



Всички газови инжекциони дават проблеми с българската газ и явно руския ГИГ е най-издражлив на боклуците в газта,а и лесно се почиства,по -евтин е от италианските,но трудно ще се вредиш за такава уредба,просто вносът е много малък



Тема Re:Грешка !!!нови [re: gsi_burgas]  
Авторcic (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:37



Аз сложих ГИГ4 миналата година есента. Писъм съм някъде назад във форумите. За момента се държи идеално. Нямам никакви проблеми. Единствените неща които се получиха са че на празен ход понякога падат оборотите до около 500 и минава на бензин, но като тръгна веднага минава на газ. Ако не го погледна няма и да забележа. Другото което се получи е че в студа форд-а ми пали от 2 опит. 1я път пали и веднага загасва. 2рия път си пали веднага от половин оборот. Не знам дали е свързано с поставянето на ГИГ-а. Но съм доволен. Разхода е добър, динамиката е добра и не ми прави на практика абсолютно никакви проблеми. Ако трябва да избирам пак такъв бих си сложил ...



Тема Re:Грешка !!!нови [re: cic]  
Автор gsi_burgas (агу+ел.)
Публикувано04.04.05 21:58



Проблема с преминаването на бензин се решава лесно като излъжеш ГИГ-а,че си с повече бобини и така сам си минава на газ без да се налага да форсираш и да чакаш да паднат оборотите.Просто вместо 2 пишеш 4 и готово



Тема Re:Грешка !!!нови [re: gsi_burgas]  
Автор TheAnimal (приятел)
Публикувано05.04.05 16:45



Ами предполагам че е така, но за мен това не е проблем. Мен си ми харесва да минава на гас когато потеглям. Не разбирам много но според мен така си е по чисто ... По скоро мога да отида да ми се регулира температурата при която минава на газ, защото като е студено - зимата ходя на работа почти на бензин :) Колата загрява бавничко ... в момента минавам около 2 км преди да мине на газ, което е добре.



Тема Re:Грешка !!!нови [re: TheAnimal]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано05.04.05 19:54



Колко струва това руски животно ГИГче, да но е сравнително по евтино от италианските измишльотини?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.