Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 27.07.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Тема Опел Омега B 2.0 16V + газов инжекционнови  
Автор mrvip (после)
Публикувано02.02.05 16:49



Колеги, добра идея ли е да сложа на омега 2.0 16v газов инжекцион, какъв да бъде (чувал съм добри неща за brc sequent), какъв разход да очаквам, какви проблеми може да има, къде ще ми я сложат кадърно без да ми прецакат колата и такива въпросчета ми се въртят из главата. Ще се радвам ако хора, които карат със газови инжекциони, споделят опита...

Мерси предварително :)



Тема Re: Опел Омега B 2.0 16V +GiG4нови [re: mrvip]  
Автор gsi_burgas (агу+ел.)
Публикувано02.02.05 19:22



Виждал съм ОПЕЛ СИНТРА с такъв двигател собственика е много доволен."Колата върви като на бензин и гори с половин-един литър газ повече от бензина"-това са думите на собственика.Но на нея е монтиран стария модел РУСКИ инжекцион GiG3.Aко желаеш ще ти дам телефон в София.

Или се порови тук-www.gig.dir.bg,ако имаш път към Бургас мисе обади и ще ти покажа Монтирани уредби на таксита.



Тема Re: Опел Омега B 2.0 16V + газов инжекционнови [re: mrvip]  
Автор vsx16v (Xantia)
Публикувано03.02.05 10:16



Аз навъртях вече 15 хил. с BRC Sequent, монтиран в дружба през юни миналата година. Чукам на дърво, с уредбата никакви проблеми, върви като на бензин, и наистина - харчи с литър отгоре.

Преди да монтираш, обаче си провери бензиновия инжекцион. Смени свещи, въздушен филтър, тествай ламбдасондата. Тази газова уредба работи в унисон със бензиновия инжекцион. Ако имаш и най-малкия проблем с бензиновия инжекцион, това ще се отрази на работата на газ.

Мотора ми е 2.0 16v.


Редактирано от vsx16v на 03.02.05 10:28.



Тема Re: Опел Омега B 2.0 16V + газов инжекционнови [re: vsx16v]  
АвторDH (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 18:21



mom4eta, kajete molqvi kolko struva takava uredba za6toto pitam navsqkade i nikoi ni6to ne mi kazva.



Тема Re: Опел Омега B 2.0 16V + газов инжекционнови [re: DH]  
Авторaзo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 23:55



1100лева.



Тема Re: Опел Омега B 2.0 16V + газов инжекцион [re: mrvip]  
Автор gsi_burgas (агу+ел.)
Публикувано03.04.05 22:39



Къде продават газов инжекцион за 1100лв,аз не съм чувал цена по-малка от 1500



Тема Re: Опел Омега B 2.0 16V + газов инжекционнови [re: gsi_burgas]  
Авторazo (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 10:34



В ето тука в софия се предлага гиг за толкова пари, но не си спомням телефона. мисля че адреса беше www.gig.dir.bg



Тема Re: Опел Омега B 2.0 16V + газов инжекционнови [re: azo]  
Автор gsi_burgas (агу+ел.)
Публикувано04.04.05 22:07



А твоята информация от кога е,защото и аз работя с ГИГ,но в момента информацията оттам е че има в наличност само ГИГ3-сателит която не е за всяка кола?



Тема Re: Опел Омега B 2.0 16V + газов инжекционнови [re: gsi_burgas]  
Авторivo_9 (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 22:13



Razgledai tozi sait www.lrenzo.hit.bg




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.