Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 26.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Работи кофти на бензиннови  
АвторБo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 14:03



От известно време имам следния проблем. Сутрин, при по хладно време, след като запали на бензин, колата работи много неравномерно. Двигателят тресе, не държи обороти и се налага да му подавам газ, за да не гасне. Мисля че смесва по някакъв начин газ и бензин. Изпарителят ми е Ланди Ренцо електрически, а колата- Мерцедес 190 2,0 карбуратор.
Ако някой е имал подобен проблем ще съм благодарен ако подскаже



Тема Re: Работи кофти на бензиннови [re: Бo]  
Автор komi (lud po koli)
Публикувано22.02.05 19:49



kazvasch che samo sutrin kato zapalisch e taka a kato se stopli e dobre taka li ? ako e taka znachi ne smesva gorivata stoto ako e topla to pak ste gi stoplya spored men pregledai smukacha

predi da kajesch neshto se ogledai


Тема Re: Работи кофти на бензиннови [re: komi]  
АвторБo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 20:04



Ако запаля на газ се държи задоволително, ако е на бензин работи кофти. Ще прегледам и смукача и клапаните и ще сменя и мембраните. След всяка смяна ще пробвам и ще пиша.



Тема Re: Работи кофти на бензин [re: Бo]  
Авторjavorbg (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 10:39



Карай на бензин 70 km малко да продухаш колата. Ако не си карал на бензин от мого време това е нормално.



Тема Re: Работи кофти на бензиннови [re: javorbg]  
АвторБo (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 13:12



Не се оправя. Вероятно е нещо по карбуратора, но атмосферните условия не позволяват ремонт



Тема Re: Работи кофти на бензиннови [re: Бo]  
Авторkomba (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 15:27



Аз съм с инжекцион и имам същия проблем. Имам ли малко газ в уредбата, пали много трудно на бензин От лятото не карам на газ заради този проблем, а и май ми вдигна разхода на газ. Давайте съвети и адреси на пробвани сервизи



Тема Re: Работи кофти на бензиннови [re: komba]  
АвторVitesse (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 21:25



Казваш,че колата ти е инжекционна,ама Мерцедес ли е или друга? Кажи каква ти е и газовата. И дали си преглеждал скоро газовия клапан?!



Тема Re: Не е от газа, от карба енови [re: komi]  
АвторБo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 18:15



Не е т газовата. Всичко проверих и резултата е поразителен............. нищо не става т.е. пак си е тая . Утре ще отворя и карбуратора проблема е в него ( някъде около смукача е , щото като стопли няма проблеми)



Тема Re: Не е от газа, от карба енови [re: Бo]  
Автор komi (lud po koli)
Публикувано21.03.05 19:55



ami tova ti go kazah mislya che ottam tryabvasche da pochnesch s remontite

predi da kajesch neshto se ogledai


Тема Re: Работи кофти на бензиннови [re: Vitesse]  
Авторkomba (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 10:41



С NISSAN съм, а по газовата не съм пипал и гледал Клапана който превключва газ-бензин ли е газов клапан? Какво има да му се гледа?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.