Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 01.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема JetSpark2 проблем...нови  
Авторazz (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 19:38



Интересува ме JetSpark2 промениа ли и предварението на бензин? В смисал когато превключа на бензин със заводското предварение ли си работи автомобила? Защото забелязох че с моя JetSpark2 ми се бърка предварението на бензин и когато се опитва да пали коалата се получава едно завъртане и спиране и пак завъртане и спиране на двигателя когато се опитва да запали на бензин.Махнах JetSpark2 и ми падна мощноста на гас ,а на бензин се оправиха всички проблеми с паленето и с мощноста.
Нормално ли е да се бъркат настроиките на бензин от JetSpark или нещо се е повредил ???



Тема Re: JetSpark2 проблем...нови [re: azz]  
Автор AstraGT (член)
Публикувано19.12.04 18:55



Poprincip ne triabva da raboti na benzin. Nai-dobre pitai Jetro za problema.



Тема Re: JetSpark2 проблем...нови [re: azz]  
Автор lvo lll (Ag008)
Публикувано20.12.04 12:09



i pri men se byrkashe rabotata i na benzin
imash li komutator ?

na teoriq ne bi trqbwalo da byrka zashtoto powtarq inpulsite pri rabota na benzin
no na praktika - prechi ... zatowa i go mahnah moq Jet2

"Чрез огъня природата се възобновява изцяло!"


Тема Re: JetSpark2 проблем...нови [re: lvo lll]  
Автор AstraGT (член)
Публикувано20.12.04 15:59



i pri jetspark li e taka ili samo pri jetspark2?



Тема Re: мога да кажа само за моята кола ...нови [re: AstraGT]  
Автор lvo lll (Ag008)
Публикувано20.12.04 18:55



.. и моя Jet2

за другите нямам право да го кажа защото могат да са си ОК



"Чрез огъня природата се възобновява изцяло!"


Тема Re: JetSpark2 проблем...нови [re: azz]  
Автор_Jethro_ (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 19:36



Njamam spomen da sym montiral JetSpark2, osven na Ivo III.
JetSpark2 e syzdaden za servizi i maniaci.
Dori ne znam kakva e kolata ti, no sym siguren, che njama kak da si s JetSpark2 !
Principno JetSpark i JetSpark2 ne promenjtat rabotata na dvigatelja na benzin !
Wyzmozhno e obache ako njakoj drug e montiral JetSpark da e obyrkal malko oprovodjavaneto i provodnikyt, kojto se swyrzva kym klapana za gaz da e svyrzan tvyrdo kym +12V. W tozi sluchaj JetSpark( i 2) winagi shte pravi dopylnitelno predvarenie, koeto za benzin e nezhelatelno.
Naj-dobre svyrzhi JetSpark (ne mozhe da e JetSpark2) zapali i mini na gaz.
Provodnikyt, kojto trjabva da se svyrzhe kym klapana za gaz go vzemi w ryka i za njakolko sekundi go swyrzwash kym +12V i mahash - da vidish/chuesh razlikata.
dryzh dvigatelja okolo 1200-1500 RPM - tam efektyt e naj-osezaem na sluh.

Do skoro !
Jethro



Тема Re: JetSpark2 проблем...нови [re: _Jethro_]  
Авторazz (Нерегистриран)
Публикувано15.01.05 13:45



Jethro с JetSpark2 съм или поне така ми казоха и така пише на стикерчето на самия корпус.Колата е Citroen XM 2.0i и съм на метан.Устройството както и самата уредба са от '4oko' .Забелязвам ,че като запали (с големи мъки) на бензин и двигателя се чуди да работи ли или да спира за около 5 секунди след което се нормализира.Откачам Jetspark2 и си пали на бензин без никакъв проблем.Аз съм от Бургас и нямам в момента свободно време да дойда до София (уча в Варна).Интересуваше ме има ли начин да се оправи проблема за да знам дали да идвам до София.
Проблема възниква когато колата се пали студена.Когато е топла пали моментално.Сигорен съм,че е от Jetspark2 защото не веднъж го откачах и закачах.



Тема Re: JetSpark2 проблем...нови [re: _Jethro_]  
Авторkeith (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 22:23



Jethro bi li spodelil mnenieto si problema na IvoIII??? Kakuv be6e slu4aj pri nego i za6to se e nalozilo da go demontira, za6oto az sum sus su6tij motor kato negovij i obmisljm varianta da slagam jetspark2.



Тема Re: JetSpark2 проблем...нови [re: keith]  
Автор_Jethro_ (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 22:05



Predlagam ti da go wzemesh JetSpark-a ot Ivo III i da go montirame na tvojta kola !
Posle pak shte govorim, stava li taka !
Az shte govorja s nego da ti go dade !
Ako i ti si nedovolen - shte stanete obshto 2-ma :)

mozhe da se chuem - telefona mi go ima na www.jethrosoft.com



Тема Re: JetSpark2 проблем...нови [re: azz]  
Автор_Jethro_ (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 22:21



Obadi mi se, molja te na 0899 830 403 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.