Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 28.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема golqm razhod Opel 2.0нови  
Автор Dark_Avenger (Съсипникът)
Публикувано28.10.04 00:37



Zdraveite kolegi ot izvestno vreme toest edna sedmica Opela mi dava kato razhod na gaz 15/16 gradsko i ne varvi kato horata ,a predi tova varvese mnogo dobre i razhoda pri qko karane stigase 12 gradsko.sega mi pravi vpe4atlenie 4e oborotite rastat a skorosta edvam kreta.Primer predi na 2 s gaz do dupka 120km pri 6,500 oborota a sega pri 7.000 oborota edvam 80km i oste nesto kato q izra4kam na parva ot vreme na vreme zabiva mucunata nqkade kam 4,000 oborota i umira
ta misalta mi e kade da tyrsq problema i kak da si go resa sam zastoto ot tiq maistori mi e pisnalo samo pari zimat i nisto ne pravqt.Opela mi e palna injekciq 115 konq.
molq vi daite nqkakav savet 4e mi se e zapalila glavata a i djoba mi savsem se izprazni koi kakvoto pravi az se po gazostanciite visa.
Mersi predvaritelno na vsi4ki koito mi dadat savet kak da si opravq kolata da varvi.
P.S. zabravih da kaja 4e izparitelq e Lovato



Тема Re: golqm razhod Opel 2.0нови [re: Dark_Avenger]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано28.10.04 07:29



Primer predi na 2 s gaz do dupka 120km pri 6,500 oborota a sega pri 7.000 oborota edvam 80km

Това ако е вярно проблема ти съвсем не е в газовата!



Тема Re: golqm razhod Opel 2.0нови [re: ESPACE]  
Авторvanev (Нерегистриран)
Публикувано28.10.04 08:37



СПОРЕД мен първо требва да си смени6 съединителя и тогава да видиш как е полойението!!!! при така изказаните факти първото за което се сещам е това. Късмет и пи6и какво си направил!!!
А може и електрониката по килoметража/оборотомера/ да се е прецакала нещо!!!!



Тема Re: golqm razhod Opel 2.0нови [re: Dark_Avenger]  
Автор komi (lud po koli)
Публикувано28.10.04 09:24



prilicha na saedinitel ama nyama da zabiva kato tragvasch ako e ot nego.Spored men vij parvo vazduschniya filtar,gazta da ne e mnogo da se davi i nai vajnoto ti si sas debitomer da ne e gramnala i da e zahapal.proveri tiya raboti i pischi posle da vidim kakvo e.A prekasvane ima li?

predi da kajesch neshto se ogledai


Тема Re: golqm razhod Opel 2.0нови [re: Dark_Avenger]  
АвторMladeja (Нерегистриран)
Публикувано28.10.04 12:44



Те тези обороти са като за формула май . Тази кола, без да съм карал такава, при 120 км/ч не трябва да покзва по вече от 4000 об/мин на директна предавка. Най вероятно и оборотомера ти е прецакан, но сега нещо има и по двигателя за да не върви. Може и съединител, но то се усеща когато боксува



Тема Re: golqm razhod Opel 2.0нови [re: Mladeja]  
Авторastra1.8nz (Нерегистриран)
Публикувано28.10.04 17:48



hahaha ti si lud be " Mladeja" na direktna predavka s 4000ob trebvalo da vyrvi s 120 za c20ne motora ne e verno. moita vektra s 100 na 5-ta vyrvi s 2000ob. a na 4-ta neznam ama e dale4 ot 4000ob. za tvoe svedeniq astrata mi vyrvi na na 3-ta s 4000ob. s 100km/h ti si pravi smetkata toia motor c20ne s kolko trebva da vyrvi i kvo se zanimavam da ubqsnqvam na hora koito cql jivot karat ladi i moski4i jiguli 1.2 sym vijda s 4000ob. na 4-ta 100 ama ti dami ubqsnqvash tva za vektrata e glupavo vyrvi pokarai takava kola i ela pak.



Тема Re: golqm razhod Opel 2.0нови [re: astra1.8nz]  
Автор Dark_Avenger (Съсипникът)
Публикувано29.10.04 00:28



гармяла е колата до сега 3 пъти но не сериозно а на дебитомера му няма абсолютно нищо днеса си играх с него няма проблеми движи си се като чисто нов,това вече го изключих,съединител също изключвам защото като и набода 1 и я сръчкам си оставя гумите на асвалта,въздушния филтър скоро е сменени и тои не е(колата се прееба много след смяната на филтъра) така че според мен е нещо в настроиките на газта.
Младеж и ти много бъркаш значи на директна предавка тоест 5(преди проблема) колата при 4,000 оборота ми вървеше с 190км тествал съм я много пъти извънградско последно беше до Стара Загора краино ляво и само там е за това го признавам този автомобил страшно добъри скорости и деферинциял са и сложили.
а още нещо и кабелите и свещите не са днеска и тях ги изключих като ги смених и няма подобрение никакво и то маи остана центровка запалване(което не ми се вярва или центровка газ което е по възможно
даваите съвети да я оправя иначе ще я продам и ще си реша проблема




Тема Re: golqm razhod Opel 2.0 [re: Dark_Avenger]  
Автор komi (lud po koli)
Публикувано29.10.04 07:02



ami parvo tryabvasche da kajesch che kato si smenil filtara stanalo taka a i az ti pisah za nego.Vij kak sam opisal regoliraneto pri temata na astra gt- "lovato plastmasov vint"

predi da kajesch neshto se ogledai


Тема komi :))нови [re: komi]  
Автор Dark_Avenger (Съсипникът)
Публикувано29.10.04 13:49



До колкото разбрах ти маи имаш сержизче някъде ама не искаш а му правиш реклама
та ако си от софия направи ми реклама на сервиз ти на dark_avenger@abv.bg та да доиа да ми нагласиш уредбичката че ми писна да човъркам там къето не разбирам остави и някъкъв телефон да си имам





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.