Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 23.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема моля ви момчета кажете  
Авторлoцko (Нерегистриран)
Публикувано28.10.04 23:55



къде слагаха ламбда контроли,няои говореше за някъде към семинарията и за цена от сорта на 200лева? помогнете



Тема Re: моля ви момчета кажетенови [re: лoцko]  
Автор komi (lud po koli)
Публикувано29.10.04 06:59



nesto me samnyava tay cena pomisli dobre i porazpitai po gaz servizite ama tiya deto sa distributurni

predi da kajesch neshto se ogledai


Тема Re: моля ви момчета кажетенови [re: komi]  
АвторToshe (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 10:29



Много си зле с цените за 200 лв. си има добри има и за 120 ама не стават.
Иван Суанин 28



Тема Re: моля ви момчета кажетенови [re: лoцko]  
Авторgo6o (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 18:28



за каква кола ти трябва??



Тема Re: моля ви момчета кажетенови [re: go6o]  
Авторлoцko (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 00:13



за опелче 1.6



Тема Re: моля ви момчета кажетенови [re: лoцko]  
Авторзaek (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 10:34



Аз си купих един ламбдаконтролер от магазинчето в Дианабад - ул.Тинтява. 170 лв, нуждае се от малко настройка - прави се с едни диоди по време на път, за да го наблюдаваш какви ги върши.
Вече карам 30 000 с него, засега работи добре. Разходът ми падна с около 10 % има и подобрение в динамиката, Освен това ламбдаконтролерът пази сондата.



Тема Re: моля ви момчета кажетенови [re: зaek]  
Авторaaaaaaaaaaa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 14:04



Абе моля ви бе, кажете къде може да ми сложат газова със въпросния ламбда контролер, казват ми някакви неверочтни цени от по 900 лева, а аз за такива пари един гиг ще си сложа и няма да се занимавам. Виждам че тука има хора с възможности, а в крайна сметка досега не съм намерил някой който да ми помогне. Нещо не се връзва по сервизите, една обикновена газова е 350лева, вие казвате че ламбда контролера е да кажем 170-180 леа, защо тогава цената удря 900 незнам.



Тема Re: моля ви момчета кажетенови [re: aaaaaaaaaaa]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано11.03.05 22:02



Пич не се занимавай с ламбда контролери на Опел 1,6 моноинжекция!

Колата си върви чудесно и без да харчиш излишни пари!

Слагай обикновеното АГУ и не го мисли! Даже ключа може да си е най-обикновен с 2 положения. Единствената екстра която си заслужава да монтираш е емулатор на ламбда сондата - така няма да трупа грешки и ще работи и на бензин добре. Този мотор си плаче за обикновено АГУ. Чудя се защо не ги монтират фабрично :)))

Аз карам Кадет C14NZ на газ вече 130 000 км с уредба RENZO LANDI без никакви екстри. Изпарителя ми е купен на старо. Предната пролет си монтирах саморъчно изработен емулатор на сондата и тази зима не съм имал проблеми с работата на бензин на студен мотор.




Тема И все пак искам да питамнови [re: imitev]  
Авторaaaa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 13:22



imitev благодаря за отговора, ти си един от малкото нормални пичове по клубовете (авто). Много добре разбирам че този двигател се е утрепал за газова, но все пак, ако ти или някои друг знае информацията която ми е нужна за цената на газова с ламбда, то нека ми каже моля ви?
Карах една кола с такава газова и се влюбих в газта, честно.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.