Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 18.10.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Тема GAZ na Chrysler 2.4lнови  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано10.09.04 14:49



Zdr,

vijdam che tuka ste vse razbirachi na gazovi ta da popitam:

Moje li da se sloji GAZ na Chrysler 2.4l??? shtoto niakoi mi obiasniavashe che na golemi motori ne mojelo ( koeto mi se vijda ne realno).
az lichno sam 2L MB s BRC i za sega sam dovolen osven che izparitelia mi e razvit do kraia t.e. ne moga da si obogatiavam smesta poveche a pak uj e ot golemite AT90E

i oshte neshto metanovi uredbi mogat li da se slagat na vsichki vidove avtomobili??? ima li pri tiah takova neshto kato gazovi injekcioni i t.n.



Тема Re: GAZ na Chrysler 2.4lнови [re: KPAHK]  
Авторyovo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 22:09



Pogledni v Lrenzo.hit.bg




Тема за крайслернови [re: yovo]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано13.09.04 10:37



няма проблем за монтажа на уредба а и двигателя ти не е койзнае колко голям преди 2 седмици по пътищата тръгна един вояджер 3,3 на метан но уредбата е доста съпичка така че помисли си на теб не ти е необходим газинжекцион та колата ти е американска а не някое капризно рено цялото от пластмаса просто редуктор изпарителя трябва да е съобразен с мошноста и а на някой автомобили се монтира и система от два редуктора ако е над 250коня така че просто реши кое ще е най изгодно за теб в форума инфо колкото щеш пожелавам ти успех

без авариен път на всички


Тема Re: за крайслернови [re: 4oko]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано13.09.04 11:28



neshto pak ne razbrah

iskash da kajesh che kavto i da e dvugatelia moje da mu se sloji normalna gazova s izparitel a ne injection??taka li?

da kajem naprimer che e niakoi 2-3 litra moderen injection (sled 95-96g) moje da mu se sloji gaz s izparitel (ili dva....) v zavisimost ot moshtnostta???



Тема Re: за крайслернови [re: KPAHK]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано13.09.04 11:38



колега не е изпарител а редуктор и не е съвсем обикновен но ценат му е ! да може . единствено само ако колекторите са пластмасови има извесни ограничения но дори и на тях може да се монтира нормална а не уредба с принодително впръскване със сигорност само на рено меган новия и дачия соленца не е възможно не а е неправилно да се слага "прост" инжекцион другото е изхвърляне за нашите стандарти

без авариен път на всички


Тема pak da popitamнови [re: 4oko]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано13.09.04 15:00



iavno sam dosta nevej v gazovite
vupreki che imam na Benz-a, ama sram ne sram pak shte popitam:

haresal sam si edin Stratus (t.e dva- edinia 2.0i, drugia 2.4)
ta me interesuva kva gazova shte e nai dobre da mu sloja i estestvenno nai EVTINKO

dali da e propan-bitan ili metan

niakva ideia gore-dolu kolko shte struva ednata ili drugata
i razhoda kak shte varvi



Тема Re: pak da popitamнови [re: KPAHK]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано14.09.04 12:33



ако говорим за нови уредби на които не е спестено нищо цената за пропана е около 600лв. а за метана около 1500лв. недостатък при метана е ограничения пробег а при пропана двойно по-високата цена за километър ако караш много над 30000км. годишно икономически по-изгодно е да сложиш метан ако ли пък не слагай пропан и карай със здраве в крайна сметка всичко е сметки

без авариен път на всички


Тема 10kc [re: 4oko]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано14.09.04 18:05



e bash tva me interesuvashe

a kakvo znachi ogranichen probeg za metana???
butilkata sabira malko gaz i triabva po-chesto da se pulni????

i e sigurno che na US avtomobilite ne e zaduljitelno da se montirat gazovi injection-i a stava i s normalnite??
stiga injectorite da ne sa nekva huinia (plastmasovi)



Тема Re: pak da popitamнови [re: 4oko]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 20:26



kolegata misli tipi4no po bulgarski.Ima literatura internet SPISANIQ. Eftino i hubavo po cql svqt nqmq.....



Тема Re: 10kcнови [re: KPAHK]  
Автор 4oko (лошо момче)
Публикувано15.09.04 12:17



да , за първи и да за втори въпрос

без авариен път на всички



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.