Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 09.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: za shemata na imitevнови [re: astra1.8nz]  
АвторTACHO (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 23:06



Ами аз бих искал да я видя.
Ще съм ти много благодарен.
Мейла ми е stanislava@aiidatapro.com
10x!



Тема Re: za shemata na imitevнови [re: TACHO]  
Авторevgeni (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 06:57



samo za pasat li e shemata ima li ot kade da se nameri i za drugi marki awtomobili
ako mojesh mi q prati
evgeni_03@абв.бг



Тема Re: А за Рено 19 ?нови [re: Kaмeн]  
Автор zlatacho (ударник)
Публикувано16.07.04 09:15



Здрасти! Аз съм със абсолютно същия ДВГ и газова уредба от две години. Никакви проблеми от такъв характер, дори и бенз. помпа не работи когато колата е на газ, което при някои други коли не може да стане, щото се трупали грешки. Тъй, че карай си спокойно



Тема Re: za shemata na imitevнови [re: evgeni]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 10:03



За всяка кола с ламбда сензор чийто сигнал се мени в интервала 0 - 1 V. Това са болшинството коли.



Тема Re: za shemata na imitevнови [re: KOKO]  
Авторastra1.8nz (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 12:22



pratih vi q nqkoi ako iska da ia ka4i v neta



Тема В крайна сметка...нови [re: Moндeo]  
АвторYordanov (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 13:35



В крайна сметка ако си сложа емулатор на ламбда сонда, ще имам ли проблеми при палене и каране на бензин. ДВГ-то е Ц18НЗ на Опел Вектра. Ако да какво още е необходимо за нормална работа и с 2-те горива?



Тема Re: В крайна сметка...нови [re: Yordanov]  
Автор PeteRHR (C18NZ)
Публикувано16.07.04 15:20



Аз имам същият двигател (C18NZ). Сложих си емулатор. Няма никаква разлика с изключение че преди ми светкаше от време на време лампата на таблото - Check Engine. Имам и някакво съпротивление и реле за емулатор на дюза.
Майстора който слага газовата уредба каза че е вързал и "някаква схемка" към ЕКУ-то но така и не разбрах какво е направил и дали наистина е сложил нещо. Около ЕКУ-то ми нищо не изглежда като да е преправяно.

Колата си върви много добре на бензин. "Reset" на ЕКУ-то не съм правил от октомври миналата година.



Тема Re: В крайна сметка...нови [re: PeteRHR]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 16:48



Щом вече не светка "ChekEndgin-a", значи емулатора работи, нали това му е целта. :-)



Тема Емулатори - сервизнови [re: KOKO]  
АвторГoлфlll (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 19:16



Някой знае ли сервиз където монтират емулатори? Аз когато карам известно време на газ и двигателя спира. Не искам постоянно да ресетвам ECU-то.



Тема Re: Opel моноинжекциинови [re: imitev]  
Автор PRR (stranen)
Публикувано22.07.04 10:23



Az sam s C18NZ. Niamam emulator na diuzata. Maj izpolzwat ednoto ot reletata za emulator na diuzata
Inache emulator za lambdata e velatelen inache sweti lampata Az weche i swiknah.... Loshoto na dalgoto karane na gaz bez emulator e che sled towa kato reshish da karash na benzin kolata w nachaloto se dawi w benzin ili ne i dostiga.... Zawisi ot nastrojkata na gaz....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.