Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 02.07.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Видех се в чудо.  
Автор Adjudant Gerber (невменяем)
Публикувано14.06.04 21:18



За сефте с сблъсквам с чудото "Автомобилна газова уредба", след покупката на нов/стар автомобил. Като я взех (след смяна на обичайните неща) си вървеше съвсем прилично и на газ и на бензин. Смених платното на ускорителната помпа на карбуратора, защото се оказа леко цепнато и капеше бензин и оттогава мъка. Рязко се влошиха нещата и на бензин и на газ. Ходих при един майстор, който пооправи малко работата на бензин, но на газ беше трагедия. Бях след това на диагностика и на бензин стана екстра, на газ също я пипнаха, но стана много скопена. Преди два дена след 50-ина км по магистралата със 100-120 пак е зле - на ниски обороти работи много неравномерно и никаква мощност, чак след 2000 оборота има някой.

Знаете ли къде да я заведя да я види някой читав майстор. Да каже кое, как пък и да я направи, щото съм леко лаик, а тая поредичка от майстор на майстор и никой нищо не прави, някак взе да ми дотяга.

МУАХАХА


Тема Re: Видех се в чудо.нови [re: Adjudant Gerber]  
Автор Red Jetta (>100 кг,<2м)
Публикувано15.06.04 15:49



първо си оправи работата на бензин. не пишеш от къде си, за софия автосервиз ЮВЕ. много са добри но са и много скъпчии (не е само лично мнение, уви).

Save water: drink BEER!!


Тема Mаркуча на вакууманови [re: Red Jetta]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано15.06.04 16:17



да не е изваден.



Тема Re: Видех се в чудо.нови [re: Adjudant Gerber]  
Автор tender_tom (antidote)
Публикувано16.06.04 13:36



На околовръстното в посока към Пловдив, след отбивката за Симеоново, вдясно на около 500 метра има ГАЗ-сервиз - много качествено и евтино работи човекът. Имах същия проблем като твоя и той ми го реши за 41 лева - смени мембраните на изпарителя + малко центровки - сега колата е 6.

Томи Тодоров
-------
Целта е нищо. Пътят е всичко.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.