Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 03.07.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нов член на клуб АГУнови  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано02.06.04 12:17



Току що заредих 29литра за 20 лв. Не знам колко км. ще измина но ми стана някак хубаво.
Трябва да призная че почти не усештам разлика във вървенето на колата.
Опел + Ловато



Тема Re: Нов член на клуб АГУнови [re: bratovcheda]  
Авторзaek (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 14:06



Добре дошъл, братчеде.
Кажи каква конфигурация ти направиха. Вероятно са икономисали доста неща, знай, че зада си нямаш проблеми за в бъдеща трябва малко по малко да си ги добавиш.



Тема Re: Нов член на клуб АГУнови [re: зaek]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано02.06.04 14:47



така ще бъде - малко по малко. Засега нямам нищо освен електрическо ловато, бутилка тип пура 40л., и ключ автоматичен BRC. Увериха ме че не ми е необходимо нищо друго, понеже двг. е моноинж. и електрониката на Bosch пасвала. Но като чета тука в клуба ще ми трябват и други неща май.
Opel Vectra A C16NZ



Тема Re: Нов член на клуб АГУнови [re: bratovcheda]  
Авторзaek (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 19:54



Не знам защо газаджиите толкова обичат да казват, че еди кое си не трябва. По тази логика, едно време москвичите си вървяха чудесно, въпреки разбитите карбуратори и разцентрованите делка. На кой идиот му е хрумнало да разваля тази хубавиня с разни инжекциони и ламда сонди.
Представи си твоят Опел с карбуратор от москвич. А сега той представлява точно това, защото изпарителя е един обикновен карбуратор за газообразно гориво,и работи на същия принцип.
Аз монтирах на моята кола светлинна индикация за ламбда контролера. Да ти кажа - тази машинка постоянно се движи на някъде, за да коригира пакостите, които прави редуктора по ред причини. Представям си какво става със сместа ако контролера го няма - поне 15 % от горивото отива по дяволите.



Тема Не се връзвай,имаш всичконови [re: bratovcheda]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 20:33



Аз карам 20 години на газ.



Тема Re: Нов член на клуб АГУнови [re: bratovcheda]  
Автор @ngel (Astra-gas)
Публикувано02.06.04 21:33



Честита да ти е.
300+ км ще минеш.
Имаш основното, другото е вече вманиачаване.

Лек и безавариен път на всички.


Тема Re: Нов член на клуб АГУ [re: зaek]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано03.06.04 03:05



"Аз монтирах на моята кола светлинна индикация за ламбда контролера. Да ти кажа - тази машинка постоянно се движи на някъде, за да коригира пакостите, които прави редуктора по ред причини." -> това на метана ли? Къде и колко ти излезе?

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Нов член на клуб АГУнови [re: TheSaint]  
Авторзaek (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 10:26



На метана, да. Купих си ламбда контролер за 170 лв, монтирах си го, и изведох на таблото едни диоди за индикация. Така я настроих сам.Ламбда контрола е хубава работа. Нищо че майторите казват че няма нужда от него.



Тема Re: Нов член на клуб АГУнови [re: bratovcheda]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано03.06.04 10:30



Добре дошъл в "Отбора" на газаджиите! Пожелавам ти много безаварийни километри и много малко дертове.....



Тема Re: Нов член на клуб АГУнови [re: зaek]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано03.06.04 12:19



Т.е. освен стъпковия мотор имаш и индикация или само индикация?
Аз си взех един комплект за зглобяване с 10 диода (мери напрежение от 0 до 1 волта), за колко 5 лв. мисля беше, ама така и не го налепих...
Много си мисля за ламбда контрол, ама доста дебело идва към момента, освен всичко друго, трябва да си сменя и сондата, че и тя е свършила.
А и изпарител ще сменям...

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.