Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 16.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Тема Разход на газ на Волга Газ-24днови  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626)
Публикувано13.05.04 11:08



Здравейте
Някой случайно знае ли какъв средно разход дава Волга-та на газ? Все пак това си е доста масивен автомобил и с тази кубатура на двигателя, разхода не би трябвало да е много малък! Какви са вашите впечатления.
Зная, че всичко е много субективно и относително, но все пак ми е интересно какво сте чували или постигали със собствените си возила от тази марка.



Тема Re: Разход на газ на Волга Газ-24днови [re: Vili_Hristov]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 12:26



ne znam kakva e volgata, no az kato slujeh se vozeh na edin BTR zadvijvan s 2 Volgovi dvigatelia, taka 4e tva e vse edno da sloji6 gaz na BTR:)))))smiatai kakav 6te mu e razhoda:)))



Тема Re: Разход на газ на Волга Газ-24днови [re: Vili_Hristov]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано13.05.04 13:02



Ако успееш да я докараш до 15л/100 смесен цикъл значи си добре.



Тема Re: Разход на газ на Волга Газ-24днови [re: Vili_Hristov]  
Автор OXYGEN (непознат)
Публикувано13.05.04 14:23



Ами аз миналата година карах такава с газова и ми правеше 14 в София. Доста невероятно звучи, но толкова беше. И е железен автомобил - за 6 месеца не съм бутвал нищо. Дори не съм отварял капака.



Тема Re: Разход на газ на Волга Газ-24днови [re: krasidd]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано13.05.04 23:25



Хей, момко! Да не би двигателите да са били от ГАЗ 53?



Тема Re: Разход на газ на Волга Газ-24днови [re: Шkoдa]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 09:51



mi znam li???mai ne-biaha 2x2.4 i tam tapite 6apkari razpraviaha 4e sa volgovo-no vse pak tova ne pre4e6e vaprosnata ma6ina da se dviji s 80km/h,ama vse pak -po dobre ne:)))



Тема Re: Разход на газ на Волга Газ-24днови [re: krasidd]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626)
Публикувано18.05.04 14:28



Интересно ми беше, какви са вашите впечатления относно този доста внушителен автомобил. Значи двигателят е 2445 см3, и го дават по някои каталози че е 72Кв( 97,92Кс ).
И как Ви се струва разход на газ 12 л/100км, при доста енергично каране в 70% градски условия?



Тема Re: Разход на газ на Волга Газ-24д [re: Vili_Hristov]  
Автор OXYGEN (непознат)
Публикувано19.05.04 10:35



Ami ne se u4udvam osobenno. Jelezni koli! S neq ne sum imal nikakvi problemi. Sqda6 i kara6 i mi gore6e 14. A sega sum s Aleko i samo mizerii. Kvo li ne mu se precakva6e, har4i tu mnogo, tu malko i ne vurvi....



Тема Re: Разход на газ на Волга Газ-24днови [re: OXYGEN]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626)
Публикувано20.05.04 08:30



Защото, всеки казваше преди да и сложим на нашата АГУ-то, че разход по-малко от 15 л/100км е нямало да може да се реализира! Поради тази причина й попитах във форума, да видя какви са вашите предположения и познания




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.