Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 15.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За бутилката и резервната гуманови  
Автор1.6 EZ (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 13:37



Момчета, моля дайте един акъл. Колата ми е Голф 2 и както се досещате нямам грам багажник. Сега съм с 30л. бутилка от дясната страна. Мислех си да купя кръгла на мястото на резервната гума. Проблемът е, че не се сещам къде да дяна самата гума. Имате ли идеи за закачане на гумата отдолу или нещо подобно.

Благодаря предварително.



Тема Re: За бутилката и резервната гуманови [re: 1.6 EZ]  
Автор @ngel (Astra-gas)
Публикувано12.05.04 14:52



Взимаш си една патерица. Слагаш я в една чанта и като товариш багаж си я слагаш кадето има място. Аз мислех по въпроса за тороидна бутилка но не ми се даваха 50 лева отгоре. При теб ако е оправдано това е системата.

Лек и безавариен път на всички.


Тема Няма такава бутилканови [re: @ngel]  
АвторEZ (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 15:37



Проблема е че на Голфа му е малка дупката за резервната гума и не се събира бутилка в нея .



Тема Re: За бутилката и резервната гуманови [re: 1.6 EZ]  
Авторrytu (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 17:59



slogi si ia vmesto volan. Moge i da si ia slogish i na vrata,a za da ne ti ubiva si slogi i rodopsko odealo.............................



Тема Re: Няма такава бутилканови [re: EZ]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано13.05.04 10:37



Има различни модели бутилки - отива се и се мери на място. Виждал съм монтирана такава.

Гумата си я държиш или в гаража или в багажника (като мен :)))




Тема Re: За бутилката и резервната гума [re: 1.6 EZ]  
Авторjony (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 14:47



az sum s passta kojto e s 175/70/14 ama si wzeh kauchokowa rezerwna guma ot golfche, mnogo e malak i ja mestja kadeto mi hareswa, wliza i w krakata zad prednite sedalki i mojesh kat swalish zadnite da poluchish rawen pod - mnogo dobre se poluchi! W legena na rezerwnata sum slojil 50l, ama legena na golfa sigurno e po-maluk i ti trebe po-malka. Mojesh i direktno da izhwurlish rezerwnata i da si wzemesh sprej protiw spukwane deto go wpruskwash w gumata prez wintila, ama trebe si nosish pompa da napompish sled towa(s mizernite kompresorcheta za zapalka shte chakash 1 chas da ja napulni!), ama trebeda znaesh che posle kat reshish da otlepish gumata ot jantata si ebalo majkata ot lajna wutre....

Pozdrawi




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.