Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 27.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема може ли...?  
Автормитaka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 18:44



чудя се дали може да се сложи газова на по-голям мотор имам предвид 130 коня и повече?чувал съм най-различни мнения от рода на ще се пръсне дебитомера???или ще ти замине инжекциона и т.н.има ли нещо вярно в това?какви са рисковете да си сложиш газ на мощен мотор и на кой точно вече е опасно и поради какви причини?въобще има ли нчкакви ограничения?



Тема Re: може ли...?нови [re: митaka]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано12.04.04 19:52



Всеки изпарител си има дебит и служи за изхранване на определени kw.
Няма такъв двигател, който да не може да се направи на газ! Слагани са и по два изпарителя за всяка група от V-образната конфигурация....
Друг е въпроса, че който например си е купил кола с двигател HEMI 5.7, въобще не се интересува от горенето и естестевон няма да си мисли за газ....
Колкото до опасността за дебитомера и инжекциона - ами някъде дори има опасност и за колекторите, като са от пластмаса.....
Така че въпроса е доста общ и при конкретизиране, ще получиш и конкретен отговор!



Тема Re: може ли...?нови [re: Шkoдa]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 19:55



Na vseki avtomobil moje da se montira AGU.Vsichko zavisi ot cenata.Konkretizirai kakyv e avtomobila,za da poluchish tochna informaciq.



Тема Re: може ли...?нови [re: митaka]  
Автормитaka (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 15:22



нямам нещо предвид просто питах информативно.а не конкретизирам,защото само това съм чувал и това питам.разбира се който има мощна и скъпа кола не се интересува колко гори.въпреки,че наскоро се рових в мобиле.де и там търсих коли на газ.излезе и един вайпър около 440коня и беше с газ(не знам дали е метан,просто пишеше газ).благодаря за отговорите и в бъдеще ако имам някакъв проблем ще знам към кого да се обърна



Тема Re: може ли...?нови [re: Шkoдa]  
АвторГA3CEPBИ3 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 22:17



Правили сме и джетове на газ,всичко е възможно стига да го решиш ,къде мислиш да монтираш бутилката???




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.