Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 01.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема za sveshtite i gazta  
Авторuchuden (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 23:44



vseki maistor kazva che sveshtite trqbva da se smenqt nai mnogo sled 15000km ako karash na gaz
ama az sam minal veche 60000 s tezi sveshti a predi men neznam koi gi e slagal ,koga i kolko sa karani
kato zemah kolata predi 3 godini izvadih edna -tq beshe s 3 kracheta ot strani predpolagam che i drugite sa takiva
marka ne se chete
sega vaprosa e
da gi slenqm li pri polojenie che kolata si varvi ta pee i na gaz i benzin
ako shte gi smenqm kakvi da sa
mashinata mi e seat toledo 1,8 moni injekzion





Тема Re: za sveshtite i gaztaнови [re: uchuden]  
Автор dannie_78 ()
Публикувано19.03.04 08:49



Приятел, винаги съм бил на мнение, че щом нещо работи добре - не трябва да се пипа! На твое място не бих ги пипал, само ги погледни как са. Успех

Единственото лошо нещо на газта е, че не може да се налива в туби!


Тема другата зиманови [re: dannie_78]  
Авторчoko (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 14:45



Свещи се сменят или при проблем или преди зимата за да нямаш проблем.



Тема Re: za sveshtite i gaztaнови [re: uchuden]  
Авторushuden (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 22:05



dobre na esenta
ako nqma problemi do togava
ami kakvo da zimam izobshto ne sam na qsno
pitah maitori ama te razlichno mo kazvat



Тема Re: za sveshtite i gaztaнови [re: ushuden]  
АвторBalkana (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 00:07



Виж сега - if it works - just don't fix it ...
Майсторите очевидно не обичат многоелектродните свещи.
Имах късмета да ида на един, и да му кажа че съм ги сменил наскоро, и той не попита какви са - просто направи центровка и настройка на карбуратора - и леле мале - возилото хвръкна (лада самара с 4-електродни Бош) и така дълго време щастливо и икономично (градско около 8, извън - зависи как караш - до около 6.5, 6.7 съм стигал) ...
После сипах кофти газ и си изплесках карбуратора ... пак майстори, оплюха свещите - не били за таз кола, не знам си какво - накараха ме да си правя експерименти ... сменях няколко пъти и карах по 100 километра и доливах бутилката и резервоара ... Бош-а сваля литър, литър и 300 ... факт е - пък нека са по-лоши ... смених ги със същите, след като навиха около 60, 65 хил. километра



Тема Re: za sveshtite i gaztaнови [re: uchuden]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 06:10



Хакаш същите,пич.



Тема Re: za sveshtite i gaztaнови [re: A4o]  
Автор PRlSMA ()
Публикувано20.03.04 09:41



...i na mene gazajiite mi vikaha-smeni sveshtite i si sloji nai obiknovenni-slojih ot tam kolata zapochna da raboti po zle i ot traktor za osnoven remont...a sveshtite bqha chisto novi-ot magazina-v dvigatelq ot tam si slojih pak bosh-kite(s 4 elektroda) i kolata litna otnovo...e vqrno gurmi mi i pravq kutia prez mesec dva no tova sa podrobnosti :))) a nqkoi znae li kak da mahna gurmeneto??

KOKOSHKITE SA MNOGO-PETELUT E VAJEN


Тема Re: za sveshtite i gaztaнови [re: PRlSMA]  
Автор _boriana_ (Virus)
Публикувано20.03.04 13:38



Питай пак "майстори"-ще ти кажат нещо съвсем различно....

The Truth Is Out There...


Тема Re: za sveshtite i gaztaнови [re: _boriana_]  
Автор PRlSMA ()
Публикувано21.03.04 11:05



ABE NEZNAM KOI DA PITAM AMA SVESHTITE S KOITO KOLATA NE MI VURVESHE KOLATA BQHA OT EM-KOMPLEKT 33 :)))

KOKOSHKITE SA MNOGO-PETELUT E VAJEN



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.