Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 19.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Тема Метан станции в България?нови  
АвторQ-BERT (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 22:19



Който знае метан станции в неговия си град или в някой друг, моля да напише в тази тема мисля, че ще е полезно за всички.
Аз знам само за София!
Пишете ако знаете за такива в други градове!



Тема Re: Метан станции в България?нови [re: Q-BERT]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 11:04



az znam za tazi v drujba, ima 2 v plovdiv na karlovsko 6oser mn blizo do magistarlata i edana v ruse na mainata si.zarejdal sam tam i gi znam-drugi za sajalenie niama-no obe6atvat dio kraia na liatoto da ima vav varna burgas 6umen i o6te niakolko v sf-liulin i neznam o6te kade-ima sluhove za niakava deistva6ta okolo kremikovci no aza li4no o6te na sam ia nameril-no ne sam i ia tarsil de:))



Тема Re: Метан станции в България? [re: krasidd]  
Автор axial (radial)
Публикувано04.03.04 22:43



Тази във Варна е почти готова... намира се до МЕТРО



Тема Re: Метан станции в България?нови [re: axial]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 16:21



dai malko pove4e info-kade e metro,kak se stiga do tam-koga 6te ia pusnat?



Тема Re: Метан станции в България?нови [re: krasidd]  
Автор axial (radial)
Публикувано09.03.04 19:42



Когато влизаш във Варна от София ... слизаш от магистралата на "детелината" на летището и караш около 2 км. по т.н. околовръстно докато стигнеш първия светофар - в дясно е МЕТРО, а в ляво е въпросната газ-станция за метан. Нямам инфо кога ще бъде открита, но преди седмица когато минах от там беше почти готова...



Тема Re: Метан станции в България?нови [re: axial]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 15:40



v4era-09.03. vav trud pi6e6e 4e sa ia otkrili oficialno-:))))nai nakraia-a niakade drugade da znae6 kade se gotvi da otkriat-ti na metan li kara6 4e imam malko vaprosi":)



Тема Re: Метан станции в България?нови [re: krasidd]  
Автор axial (radial)
Публикувано10.03.04 22:51



Съжалявам, но не мога да ти помогна...от няколко месеца карам само на бензин, а преди това бях на пропан...



Тема Re: Метан станции в България?нови [re: axial]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 15:53



nema problemi-ti 6to si na benzin-da ne si go nameril tanko niakde:)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.