Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 01.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема remus na LPGнови  
Авторastra1.8nz (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 21:16



motora e opel C18NZ i kato karam na gas spokoino gori 12.5l das no si slojih remus kolata poludia super uskorenie pravi strashna rabota vyprosa mi e kolko shte se vdigne razhoda ako priemem 4e karam normalno spokoino. garneto e dvucevka NES SPORT malko e gyrneto s sravnenie s gyrnetata na moi poznati. i ne e kato drugite da vika kato ludo a prosto si raboti normalno za remus nqma kato drugite da vadi glas kato ma moskvi4 a si buboti. pitam se dali shte vdigne razhoda na gas bez da se rendosvam spokoino karane



Тема Re: remus na LPGнови [re: astra1.8nz]  
Автор чичoвoтo (любознателен)
Публикувано04.02.04 08:57



Даже и тоя разход да е за градско е малко множко.
Астрата е с леко купе и би трябвало да се вместиш в 11-11.5
Голямото гърне би трябвало да ти свали леко разхода, ама ако противодействаш с най-десния педал може и да го вдигне
Така че, според зависи

Veni, vidi, vici!


Тема Re: remus na LPGнови [re: чичoвoтo]  
Авторastra1.8 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 09:51



kolega kakvi 11-11.5 as ako go dokaram na 12-13 se radvam kato imash predvid 4e karam syvsem normalno pak e okolo 12.3 do 12.6 no v nikakyf slu4ai 11-11.5, a motora e super pali 4akmak nema -20 nema benzin na -20 na gas si palia bez nikakyf problem kolata vyrvi s BP 10W40 razhod na maslo 0.75l 10 000 km. no neznam zashto gradskoto e tolkova mnogo 12.5 mojebi zashtoto kvartala v koito jiveq e s tesni ulici mnoogo stopove vse bairi a i gradyt si e malko taka s mnogo kofti ulici nemoje se na 3-ta da si kiutam s 50-60km/h bez gas moje i za tva da idva razhod



Тема Re: remus na LPGнови [re: astra1.8]  
Автор чичoвoтo (любознателен)
Публикувано04.02.04 09:58



Аааа, аз си мислех за София с повечко км на ден.
Вярно, че ако живееш примерно във Велико Търново и караш по 3-4 км в едната посока само по баири и повече ще изхарчи.
А и паленето директно на газ (без начално подгряване на бензин) ти дига още разхода (ама то пък иначе ще дигне бензиновия разход)

Veni, vidi, vici!


Тема Re: remus na LPGнови [re: astra1.8]  
Автор AstraGT (член)
Публикувано04.02.04 14:23



A izvyngradsko kolko ti harchghi?



Тема Re: remus na LPGнови [re: AstraGT]  
Авторastra1.8nz (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 12:44



izvyngradskoto zavisi ot tova kolko naduvam i kolko sym otpusnal vinta no :

nai malyk razhod s 120-130km 8l. mi dade ot plovdiv kam petola4kata zashto e vse ravno. edin pyt ot plovdiv se prebiram i sled 10km sled plovdiv posoka shipka zaredih do gore ka4ih shipka smyknah shipka pristignah v razgrad i razhoda doide 8l kato imash predvid 4e ka4vah shipka a ina4e karah 95-110km/h niakade.

ina4e sredno kazano gori 8.5 s okolo 100km/h i 9l. pri 130-140 i 9.7l pri 160



Тема Re: remus na LPGнови [re: astra1.8nz]  
Автор AstraGT (член)
Публикувано05.02.04 14:41



Tova moje da te radva. Moita po4ti nemoje da padne po 10



Тема Re: remus na LPGнови [re: AstraGT]  
Авторastra1.8nz (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 21:37



kato imam predvid varveneto neme radva osobeno pri 100km/h prosto nad tazi skorost niama nikakvo uskorenie i nevdiga nad 150km/h. Ina4e pravi razyk start no kato se nabere i uviahva, gradsko reza4ki stavat do 80km/h no ot tam natatyk umira otvsqkade. na bashtami vectra c20ne nqma takyv razyk start no pyk posle si uskorqva dobre.



Тема Re: remus na LPGнови [re: astra1.8nz]  
Автор AstraGT (член)
Публикувано07.02.04 17:55



Moiata vyrvi i sled 100. Max v momenta ne moga da kaja kolko e shtoto ne sym i probval skoro. Vyrvi si dobre i na 5ta ama az sym s drugi skorosti. Ama i pohapva po sluchaia.



Тема Re: remus na LPGнови [re: AstraGT]  
Авторastra1.8nz (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 20:52



ave kolega kato e GT trebe da e "bega4ka"? ne e li s po kysi skorosti? shtoto po goliamoto vyrvene trebva da go dokarva ili ot kutiata ili ot motora??? mislq4e e v motora zashtoto v knishkata za 1.8mi s 90km. beshe 5.8l a za 1.8mi GT s 90km. e 6.3l sega me myrzi do hoda do kolata za knishkata no moga da go napraviq ako iskash. dnes ia probvah na 4-ta na gas 140km/h pove4e neshte.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.